ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Vanishing of Ethan Carter

Darmowa gra od Epic Games Store – dziś wielki hit od polskiego studia!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Platforma Epic Games Store rozdaje teraz gry za darmo i robi to codziennie. Do końca roku będzie można odebrać jeszcze kilkanaście tytułów, więc warto stale monitorować stronę. Do tej pory można było dostać za darmo Shenmue III, Neon Abyss oraz Remnant: From the Ashes. Dziś „w menu” mamy coś nowego, a jest to The Vanishing of Ethan Carter.

Darmowa gra od Epic Games Store – The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter to gra od The Astronauts, czyli niewielkiego studia z Warszawy. Graczom przyjdzie zmierzyć się z rozwikłaniem mrocznej tajemnicy, a wszystko z naprawdę dobrą oprawą graficzną. Normalnie produkcja wyceniona jest w Epic Games Store na 69 złotych, ale do 20 grudnia do godziny 17.00 będziemy mogli przypisać ją do swojego konta zupełnie za darmo. Warto to zrobić.

Wcielasz się w rolę Paula Prospero, posiadającego zdolności okultystyczne detektywa, który otrzymuje niezwykle niepokojący list od Ethana Cartera. Paul uświadamia sobie, że chłopcu grozi ogromne niebezpieczeństwo, i pojawia się w jego domu w Red Creek Valley, gdzie sprawy mają się gorzej, niż sobie to wyobrażał. W okolicy dokonano brutalnego morderstwa, po którym Ethan zaginął. I nie jest to, jak ustala Paul, jedyne lokalne morderstwo, któremu warto się przyjrzeć. Zainspirowana gatunkiem literackim weird fiction (i innymi makabrycznymi opowieściami) z początku dwudziestego wieku, gra The Vanishing of Ethan Carter ma na celu znacząco rozwinąć angażujący styl opowiadania historii. Chociaż występuje w niej prywatny detektyw i kilka zadań na pogłówkowanie, The Vanishing of Ethan Carter nie jest grą opływającą w łamigłówki. Skupiamy się na klimacie, nastroju i ogólnie ludzkości naszych bohaterów.

The Vanishing of Ethan Carter – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Co daje tryb XPan w smartfonach OnePlus 9?

To już kolejny dzień z darmowymi grami od Epic Games Store i te faktycznie stają się coraz bardziej interesujące.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy