ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Shenmue 3 za darmo

Festiwal darmowych gier od Epic Games Store – niecała doba na odebranie, a potem kolejna gra

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Darmowe gry od Epic Games Store to miłe uprzyjemnienie tygodnia. Teraz darmowe gry na PC będą pojawiały się codziennie. To już kolejny rok, kiedy platforma wprowadza tego rodzaju promocję dla swoich użytkowników. W związku z tym czas na odebranie darmowej gry od Epic Games Store znacznie się skraca. Teraz nie mamy na to tygodnia, jak zazwyczaj, a jedynie 24 godziny. Co dziś ciekawego w ofercie?

Darmowe gry od Epic Games Store – Shenmue III

Taki festiwal darmowych gier potrwa do końca tego roku, więc możemy liczyć na aż piętnaście darmowych produkcji na PC-ty. To przyjemna okazja do tego, by rozbudować swoją bibliotekę gier. Tak więc od dziś warto śledzić poczynania Epic Games Store, o których oczywiście będziemy Was informować. Na pierwszy ogień idzie Shenmue III, które możecie przypisać do swojego konta do 17.12 do godziny 17.00. Wtedy pojawi się kolejna produkcja, którą będzie można mieć za darmo.

Wciel się w postać Ryo Hazukiego, 18-letniego adepta sztuk walki z Japonii, który za wszelką cenę chce pomścić śmierć ojca. W trzeciej odsłonie legendarnej serii gier Shenmue, Ryo rozwiązuje zagadkę Lustra Feniksa – artefaktu poszukiwanego przez zabójcę jego ojca. Czeka go wędrówka przez niezwykle wiernie oddane, pełne urokliwych krajobrazów i tętniące życiem wiejskie regiony Chin. Przygody Ryo powiodą go do miasteczek i górskich wiosek, gdzie będzie mógł kontynuować swoją naukę sztuk walki, spróbować szczęścia w hazardzie i zagrać w gry zręcznościowe. Podejmie się też różnych dorywczych prac, podążając jednocześnie tropem tych, którzy mogą znać prawdę o Lustrze Feniksa.

Shenmue III – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Cała masa nowości od OPPO.

W tym „rozdawnictwie” raczej nie ma się co spodziewać rewolucyjnych gier, ale to i tak miło, że Epic Games Store daje coś więcej swoim użytkownikom. Zawsze to okazja do tego, by poznać nowe produkcje i gatunki.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy