ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Rayman Origins

Jedna z najlepszych platformówek teraz za darmo – kolejna gra od Ubisoft w prezencie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejna gra Ubisoft dostępna jest teraz za darmo na PC. Tym razem firma postanowiła podzielić się jedną z najlepszych platformowek, którą ma w swoim katalogu. Mowa o Rayman Origins, które jeszcze przez tydzień będzie można przypisać do swojego konta. I warto to zrobić, bo to naprawdę interesująca gra i to nie tylko dla najmłodszych.

Gry za darmo na PC – Rayman Origins

Wprawdzie Rayman Origins ma na karku już prawie dziesięć lat, dalej to kawał świetnej gry. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy fanami platformówek. Tutaj dostajemy całą masę dobrej zabawy, która na dodatek okraszona została całkiem przyjemną dla oka grafiką. I co ważne, tytuł może być przyjemnym oderwaniem od rzeczywistości dla aż 4 graczy jednocześnie.

Od premiery pierwszego Raymana minęło 21 lat. Rayman Origins wprowadza wielu nowych bohaterów i lokacji, nie zapomina jednak o klasycznych postaciach, które wracają do życia w oryginalnym wymiarze 2D. Zbieraj części historii Polany i połącz je, by odkryć tajemnicę korzeni Raymana. Odkryj wspaniały świat Raymana stworzony przez najznamienitszych twórców gier video i zasiedlony przez ponad 100 różnych postaci w 12 unikalnych lokalizacjach. To kreatywne podejście do designu 2D zdobędzie serca fanów platformówek i wprowadzi nową generację jednej z najbardziej lubianych postaci z gier w jej klasycznej, dwuwymiarowej formie. Rayman Origins zawiera ponad 60 poziomów platformowej rozgrywki 2D dla graczy w każdym wieku i o różnych stylach gry. Stopniowo zdobywaj umiejętności i wracaj do poprzednich poziomów, aby odkrywać nowe, tajne przejścia i sekrety.

Rayman Origins

Zobacz też: Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra – recenzja ciekawego smartwatcha.

Rayman Origins za darmo można odebrać do 22 grudnia do godziny 22.00. By to zrobić należy udać się na stronę Ubisoftu i dopisać tytuł do swojego konta. To nie pierwszy raz, kiedy Ubisoft rozdaje gry w ramach świętowania swoich 35 urodzin i prawdopodobnie nie ostatni. Warto skorzystać.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy