ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Trailer Assassin’s Creed Valhalla

Nowe, potężne DLC do Assassin’s Creed: Valhalla w drodze!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Gry

Według informacji Toma Hendersona — znanego dziennikarza w świecie gier komputerowych Ubisoft planuje wydać DLC do Assassin’s Creed: Valhalla. Dodatek ma wciągnąć graczy w wielogodzinną rozgrywkę.

Dwa nowe dodatki do Assassin’s Creed: Valhalla już lada moment!

Nowe DLC do Assassin's Creed Valhalla

Tom Henderson przynosi do fanów serii gier o skrytobójcach świetne wiadomości! Według dziennikarza Ubisoft jeszcze w tym miesiącu ogłosi i wyda nowy dodatek do gry Assassin’s Creed: Valhalla. Do tytułu wydanego w zeszłym roku, wcześniej stworzono już dwa inne DLC. Mowa tu o Gniewie Druidów z maja oraz Oblężeniu Paryża z sierpnia.

Trzeci dodatek według Hendersona zostanie ogłoszony na gali TGA, która odbędzie się 10 grudnia. Większą bombą jest jednak druga informacja, którą podał branżowy dziennikarz. Mianowicie w marcu przyszłego roku Ubisoft planuje wydać czwarte DLC do Assassin’s Creed: Valhalla. Co ciekawe dodatek będzie stylizowany na serii gier God of War. Marcowe DLC ma wciągnąć graczy na około czterdzieści godzin.

Zobacz też: Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5 – data premiery i cena

Jak bardzo informacje Hendersona są rzetelne dowiemy się już w nocy z 9 na 10 grudnia podczas gali TGA. Znając, jednak reputację i renomę dziennikarza w świecie gier należy przypuszczać, że podawane przez niego informacje niemal na pewno są sprawdzone.

Źródło: Tom Henderson

Sprawdź najnowsze wpisy