ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dead by Daylight za darmo

Hit ze Steam teraz za darmo w Epic Games Store, a do tego coś dla lubiących łamigłówki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Jeden z największych hitów na Steam, teraz dostępny jest za darmo na Epic Games Store. Mowa o Dead by Daylight, które przez najbliższy tydzień będzie można przypisać do swojego konta. Jeżeli ktoś jest fanem gier wieloosobowych, to idealny moment, żeby to zrobić. Dodatkowo Epic Games Store daje za darmo całkiem przyjemną grę logiczną.

Dead by Daylight za darmo na Epic Games Store

Obie produkcje można odebrać do kolejnego czwartku (09.12) do godziny 17.00. Dead by Daylight w największym skrócie pozwala graczom wcielić się w mordercę, a pozostałym w ofiary, które muszą przed nim uciec. Taka asymetryczna rozgrywka przyciągała na Steam tysiące osób i dalej gra jest wyjątkowo popularna. Drugim z tytułów jest już łamigłówka, która pokazuje nam, że koty też potrafią programować. Tak, brzmi dziwnie, ale wygląda całkiem ciekawie.

Zobacz też: Jeden z lepszych seriali zniknie zaraz z Netflix.

Dead by Daylight to wieloosobowa (4 na 1) gra grozy, w której jeden gracz wciela się w rolę szalonego zabójcy, a pozostała czwórka gra jako ocalali próbujący uciec i uniknąć śmierci. Ocalali grają w perspektywie trzeciej osoby i mają przewagę lepszej świadomości sytuacyjnej. Zabójca gra w widoku pierwszoosobowym i jest bardziej skupiony na swoich ofiarach. Celem ocalałych w każdej rundzie jest ucieczka z mapy, zanim złapie ich zabójca. To tylko brzmi łatwo – zwłaszcza że otoczenie zmienia się z każdą rozgrywką.

Dead by Daylight

While True: learn() to symulacyjna gra logiczna o rzeczach wymagających wysiłku szarych komórek: uczeniu maszynowym, sieciach neuronowych, danych big data i sztucznej inteligencji. Ale i tak ostatecznie liczy się to, czy zdołasz zrozumieć swojego kota. W tej grze wcielasz się w programistę, który przypadkowo odkrył, że jego kot dysponuje wyjątkowym talentem koderskim. Sęk w tym, że zwierzę nie potrafi zbyt dobrze mówić po ludzku. I tak oto koder (czyli Ty!) musi świetnie opanować uczenie maszynowe i za pomocą wizualnych narzędzi programistycznych stworzyć system rozpoznawania mowy przekładający język czworonogów na mowę ludzi.

While True: learn()

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy