ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
theHunter Call of the wild Epic Games

Nie dla fanów zwierzątek – produkcje za darmo od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Dziś czwartek, wiec pojawiły się kolejne darmowe produkcje od Epic Games Store. Tym razem mowa o dwóch tytułach, a jedna z nich z pewnością nie jest skierowana do fanów zwierząt. Mowa bowiem o symulatorze myśliwego. Trzeba jednak pamiętać, że mówimy po prostu o grze, więc i tak można się przy niej dobrze bawić. Co więc trafiło dziś do graczy?

Dwie darmowe gry od Epic Games Store

theHunter Call of the wild Epic Games

Epic Games Store ostatnio upodobało sobie, by dawać oprócz darmowej gry, także różnego rodzaju dodatki do innych produkcji. Tak jest i tym razem, ponieważ możemy przypisać za darmo 1090 klejnotów do wykorzystania w usłudze Antstream. Tam można grać w starsze produkcje on-line, więc to miły dodatek, który możecie odebrać o TUTAJ. Kolejną darmową produkcją jest theHunter: Call of the Wild, czyli symulator myśliwego. Gra wygląda przepięknie, więc z pewnością znajdą się na nią chętni. Za darmo można ją odebrać do 2 grudnia do godziny 17.00, a zrobicie to TUTAJ.

Zobacz też: Wystartowała jesienna wyprzedaż na Steam.

Zanurz się w klimatycznym otwartym świecie, który tętni życiem: od majestatycznych, realistycznych zwierząt po szum liści nad głową podczas tropienia zwierzyny. Możesz wybrać polowanie w pojedynkę lub ze znajomymi. Pamiętaj jednak, że nie jesteś tu tylko gościem, ale także obdarzonym życiem, oddychającym mieszkańcem tego świata. Gdy dostrzeżesz wreszcie wśród krzewów majestatyczne poroże swojego pierwszego jelenia, poczujesz coś, czego nie da się opisać. Każdy z zaprojektowanych z niezwykłą pieczołowitością rezerwatów oferuje możliwość przemierzania różnych rejonów świata i poznawania ich zróżnicowanych biomów. Szybko dowiesz się, które zwierzęta można spotkać na danych obszarach, analizując ich charakterystyczne zachowania, cechy i wzorce poruszania się, dzięki czemu będziesz doskonalić się w ich tropieniu. Do Ciebie będzie należeć ocena wartości potencjalnego trofeum — od wielkości i symetrii poroża jelenia szlachetnego po wagę i nietypowe upierzenie bernikli kanadyjskiej — i to Ty zdecydujesz, czy warto oddać strzał.

theHunter: Call of the Wild

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy