Im bliżej Black Friday, tym więcej promocji, a w tym i na gry. Mowa tutaj zarówno o promocjach na wersje pudełkowe, jak i te cyfrowe, ale tutaj zajmiemy się tymi pierwszymi. Przeceniono trochę tych starszych produkcji, które w momencie premiery kosztowały grubo ponad dwieście złotych, a dziś można je dostać poniżej stu. To też dobry moment na to, by zakupić już coś na prezent, bo raczej lepszych ofert już nie będzie.

Gry w pudełkach – promocja na PlayStation i Xbox

Back 4 Blood recenzja PS5

W przypadku konsol o wiele bardziej opłaca się kupować gry w pudełkach. Po przejściu tytułu, jeżeli nie jesteśmy kolekcjonerem, zawsze tytuł można odsprzedać. W przypadku gier cyfrowych takiej możliwości nie ma. Teraz wystartowała promocja, która pozwala oszczędzić parę złotych na niektórych grach w wersji pudełkowej właśnie. Nie wszystkie promocje może są idealne, bo część gier była już taniej, ale i tak warto się z propozycjami zapoznać. Znajdziemy tutaj kilka interesujących pozycji, jak chociażby świetne Red Dead Redemption 2 za 99 złotych. Nowe Back 4 Blood także kupimy taniej, ponieważ zamiast 249 złotych, zapłacimy 139 złotych. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma najlepszymi promocjami, które obecnie są dostępne na gry w wersjach pudełkowych. Wśród ofert da się także znaleźć ciekawe przeceny na gry na Nintendo Switch, a wśród nich King’s Bounty II za 155 złotych lub NBA 2k22 za 149 złotych.

Zobacz też: Co ciekawego znajdziemy w AppGallery?

Promocja na gry na PlayStation 4 / PlayStation 5

Promocja na gry na Xbox One / Xbox Series X|S

Źródło: Cenega informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.