ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tiny Tinas Assault on Dragon Keep

W sam raz na weekend – darmowe gry od Epic Games Store

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny czwartek, czyli pora na darmowe gry od Epic Games Store. Tym razem gracze będą mieli możliwość przypisać do swojego konta dwie produkcje, choć druga z nich to po prostu pakiet dodatków do Rogue Company. Plusem jest to, że tytuł jest i tak darmowy, więc to może dobra okazja do tego, by go wypróbować.

Darmowe gry od Epic Games Store

Skoro już zaczęliśmy od Rogue Company, to powiemy, co takiego przygotowało dla graczy Epic Games. Teraz można odebrać pakiet Epic Pack, który daje nam dwie postaci do odblokowania (Switchblade i Scorch). Do tego dochodzi jeszcze strój „Inferno Imp” dla Switchblade oraz 20 tys. PD biletu rozgrywek. Samo Rogue Company to trzecioosobowa gra akcji, którą można pobrać za darmo, więc jeżeli ktoś nie próbował swoich sił w potyczkach, to teraz może warto to nadrobić. Dodatek znajdziecie TUTAJ, a samą grę w TYM MIEJSCU. Czas na odebranie dodatku jest do 18.11 do godziny 17.00.

W przypadku drugiej produkcji, Epic Games Store dało tym razem mniej czasu na przypisanie jej do konta. To można zrobić do 16.11 do godziny 17.00. Mowa tutaj o grze Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, która tak naprawdę jest zachętą do tego, by zamówić Tiny Tina’s Wonderlands. To nowa produkcja opracowana przez Gearbox Software i będąca poniekąd spinoffem Borderlands. Znajdziecie ją TUTAJ.

Zobacz też: Garść promocji na smartfony Xiaomi, obok których trudno przejść obojętnie.

Miażdż szkielety, ubijaj smoki i walcz z olbrzymimi golemami w grze Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure. Przeżyj uznaną przygodę z 2013 roku, od której wszystko się zaczęło, w tej samodzielnej kampanii pełnej fantazji, zabawy i gór magicznych łupów! Królowa została pojmana, a jej królestwu grozi niebezpieczeństwo. Tylko Ty i twoi przyjaciele możecie przywrócić pokój w tej ekscentrycznej, zaczarowanej krainie. Przedzieraj się przez zdradzieckie lasy, straszne krypty i złowieszcze fortece, ale strzeż się – za sprawą radośnie chaotycznego kaprysu Tiny twoja podróż może w mgnieniu oka przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót. Zatrać się w tych epickich fabularnych hasankach i weź udział w fantastycznych bitwach swojego życia!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy