ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Assassins Creed Chronicles Trilogy

Ciekawa odsłona Assassin’s Creed teraz za darmo na PC – jak dają, trzeba brać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Teraz można mieć za darmo Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy na PC. Wprawdzie nie jest to gra, którą można nazwać pełnoprawną odsłoną serii, ale w tym przypadku mówimy o całkiem przyjemnych grach platformowych. Przez kilka najbliższych dni będzie można odebrać Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy za darmo, co jest prezentem od Ubisoft na ich okrągłe urodziny.

Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy za darmo na PC

Assassins Creed Chronicles Trilogy PC

Jeżeli jeszcze nie graliście w Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy to już śpieszymy z wyjaśnieniem, co to właściwie jest. W skład produkcji wchodzą tak naprawdę trzy tytuły: Assassin’s Creed Chronicles: China, Assassin’s Creed Chronicles: India oraz Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Każdy z nich to platformówka, którą można określić mianem 2.5D. Jak same nazwy wskazują w każdej z gier przeniesiemy się do innego miejsca, ale też czasu. W Chinach wylądujemy w XVI wieku, a w Indiach w 1841 roku, by przenieść się do 1918 roku w ostatniej odsłonie i odwiedzić Cesarstwo Rosyjskie. Ta odsłona serii nie oferuje może dokładnie tego, co znamy z innych gier, ale i tak twórcom udało się sporo w grach „zmieścić”.

Będzie więc element skradankowy, walka z ukrycia oraz w otwartym starciu. Graficznie każdy z tytułów też się od siebie różni, więc to całkiem ciekawe przeżycie. Ubisoft postanowiło świętować swoje 35 urodziny razem z graczami. Dlatego więc teraz Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy jest dostępne za darmo na PC. Trzeba się jednak pośpieszyć, jeżeli chcemy przypisać dla siebie grę. Produkcję można odbierać od dziś (09.11) do 12 listopada do godziny 11.00, a znajdziemy ją TUTAJ.

Zobacz też: BLIK zbliżeniowy w nowych bankach i w Huawei Mobile Services.

Żeby móc skorzystać z promocji Ubisoftu, trzeba posiadać konto w usłudze Ubisoft Connect PC. I choć nie mówimy tutaj o tak popularnej produkcji, jak chociażby Valhalla, to i tak dobrze brać, skoro dają.

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najnowsze wpisy