ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gry piłkarskie na Androida

Piłkarskich wrażeń nigdy za dużo. Te gry piłkarskie na Androida pozwolą zostać na murawie dłużej

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Gry

Piłka nożna od niepamiętnych czasów cieszy się ogromną popularnością zarówno w całej Europie, jak i w samej Polsce. Jeśli Ty również zaliczasz się do tego grona i szukasz rozrywki, wówczas warto zastanowić się właśnie nad wybraniem odpowiedniej gry piłkarskiej. To właśnie one pozwolą Ci poczuć się jak pierwszoligowy zawodnik, który wychodzi na murawę i ma jeden cel — zdobyć jak najwięcej bramek. Gry piłkarskie na Androida pozwolą Ci grać w piłkę wszędzie tam, gdzie i kiedy tylko chcesz. To bardzo ciekawa forma rozrywki, która ćwiczy przede wszystkim Twoją zręczność oraz pozwala trwać w piłkarskim świecie. Na rynku jest wiele różnych propozycji. Każda z nich ma co innego do zaproponowania. Dlatego przed zainstalowaniem warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat, ponieważ jak się okazuje — piłka piłce nie jest równa. 

Football Chairman [Free] – poznaj świat piłkarski z innej strony

Propozycja, która przedstawia świat piłkarski z zupełnie innej strony. Tutaj nie jesteś zawodnikiem, trenerem czy nawet menadżerem klubu. Twoim zadaniem będzie wcielenie się w rolę właściciela klubu. Nie musisz głowić się nad strategią rozgrywek — tym zajmie się zatrudniony przez Ciebie trener. Nie będziesz też biegać po boisku — masz od tego zakontraktowanych zawodników. Musisz za to dbać o bazę szkoleniową, stadion, kontrakty, transfery czy umowy sponsorskie. Gra jest w pełni darmowa, zbliżona do płatnej wersji, odróżnia ją jedynie brak kilku funkcji pro.

Pobierz Football Chairman [Free] z Google Play.

Zobacz także: Pierwszy trailer Uncharted – zapowiedź filmu na podstawie kultowej gry

Score! Hero

Propozycja dla miłośników oddawania strzałów na bramkę. W Score! Hero zajmujesz się rozwijaniem bohatera od najniższych szczebli kariery. Zaczynasz od testów w profesjonalnym klubie, a następnie powoli awansujesz do coraz bardziej prestiżowych klubów i rozgrywek. Gra wyróżnia się przede wszystkim rewelacyjną grafiką. Działa zarówno offline jak i online, dzięki czemu nie musisz martwić się o dostęp do Internetu. Score! Hero można powiązać również z Facebookiem, co pozwala na rywalizację ze znajomymi. Dostępne są również osiągnięcia Google Play.

Pobierz Score! Hero z Google Play.

Zobacz także: Epic Games Store daje prawie dwie gry za darmo – prawie robi różnicę 

FIFA Football

Mobilna wersja topowej gry na konsole. Stwórz swoją drużynę marzeń albo wciel się w ulubionego piłkarza. FIFA oferuje wybór wśród największych piłkarskich lig czy gwiazd piłki nożnej — można wybierać pomiędzy 50000 dostępnych piłkarzy. Rozgrywki są podzielone na sezony, dostępny jest również tryb PvP. Możesz rozwijać każdego ze swoich graczy, co przekłada się na późniejsze sukcesy Twojej drużyny. Musisz jednak liczyć się z tym, że FIFA wymaga stałego połączenia z Internetem i mogą pojawiać się błędy w trakcie gry.

Pobierz FIFA Football z Google Play.

Zobacz także: Te gry dla dwóch osób na smartfona pozwolą urozmaicić wspólny czas

eFootball PES 2021

Kolejna propozycja dobrze znana z konsoli. Twoim zadaniem będzie stworzenie własnego zespołu, rozwijanie go i wygrywanie meczów. Może i zajmie sporo miejsca na Twoim telefonie (około 2 GB), jednak oferuje Ci w zamian dobrą oprawę audiowizualną czy dobry silnik, który sprawia, że gra na telefonie jest po prostu wygodna. Lista dostępnych zespołów jest bogata, podobnie z dostępnymi graczami. Znajdziesz tu nawet takie legendy tego sportu jak David Beckham czy Ronaldinho. Jedynym minusem jest wymagane stałe połączenie z Internetem.

Pobierz eFootball PES 2021 z Google Play.

Zobacz także: Darmowe gry na PC – kilka świetnych tytułów, które umilą czas

Gry piłkarskie na Androida to świetna propozycja z wielu względów. To propozycje, które przede wszystkim odpowiednio wyćwiczą Twoją zręczność. Dodatkowo będziesz mógł spędzić swój wolny czas ze swoimi ulubionymi piłkarzami. Każda gra jest inna na swój sposób, a co za tym idzie, musisz dokładnie sprawdzić, który tytuł jest dla Ciebie najlepszy. Rynek gier piłkarskich na Androida jest coraz szerszy, ponieważ przez cały czas pojawiają się nowe propozycje. Pamiętaj, że przed instalacją zawsze warto zapoznać się z wymaganiami technicznymi. To właśnie od tego zależy, czy Twój smartfon poradzi sobie odpowiednio z grą — inaczej może dojść do poważnych zakłóceń podczas meczu!

Źródło obrazka wyróźniającego: Obraz Pexels z Pixabay 

    Sprawdź najnowsze wpisy