ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Among the sleep

Lubicie horrory? Epic Games ma dla Was darmową grę, która zjeży włos na głowie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny tydzień to kolejna darmowa gra od Epic Games Store. Tym razem postawiono na horror, choć inny, niż można się po gatunku spodziewać. Raczej nie ma co liczyć na paskudztwa wyskakujące na nas z szafy, ale i tak można się solidnie przestraszyć. Co takiego zgotowało dla nas Epic Games Store tym razem?

Darmowa gra od Epic Games Store – Among the Sleep

Widać, że Epic Games Store do serca wziął sobie zbliżające się Halloween. Dopiero co wystartowała na platformie specjalna promocja na gry, to i kolejny z darmowych tytułów nawiązuje do horroru. Tym razem gracze mogą odebrać za darmo Among the Sleep. Nie wiem, jak to wygląda w Waszym przypadku, ale horrory z dziećmi w roli głównej zawsze wywołują u mnie ciarki na plecach. W przypadku Among the Sleep to my wcielamy się właśnie w postać małego dziecka, które musi odnaleźć swoją mamę. Chyba nie trzeba tutaj dodawać, że po wyjściu z kołyski nic w domu nie jest takie, jak się wydaje.

Among the Sleep to pierwszoosobowa przygodówka w konwencji horroru, w której wcielasz się w dwuletnie dziecko. Gdy w środku nocy budzą Cię tajemnicze dźwięki, wyruszasz w ciemność, by znaleźć ukojenie. Gra nawiązuje do gatunku horroru dzięki osobliwej atmosferze i elementom eksploracji – nie ma tu walk ani zdobywania punktów. W Among the Sleep gracze przyjmują postać bezbronnego i przestraszonego dziecka, które usiłuje zrozumieć otaczający go świat.

Among the Sleep – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Pierwszy zwiastun filmu Uncharted – to może się udać.

Among the Sleep dostępne jest na Epic Games Store do następnego czwartku (28.10) do godziny 17.00. Do tego czasu można przypisać grę do swojego konta i mieć do niej dostęp już na zawsze. Sam tytuł do najdłuższych nie należy i warto dać mu szansę, bo dość długo się „rozkręca”. Niemniej to bardzo interesująca produkcja z nieszablonową grafiką.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy