ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aktualizacja wiedźmin 3 przesunięta

Historia się powtarza – aktualizacja Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 przesunięta

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Aktualizacja Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 dla konsol nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X) została przesunięta. CD Projekt poinformowało o tym na swoich kanałach społecznościowych. Mimo wcześniejszych zapewnień, że w tym roku pojawią się next-genowe wersje obu gier, fanom przyjdzie na nie jeszcze trochę poczekać.

Aktualizacja na next-geny – Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 opóźnione

Pamiętacie sytuację, kiedy CD Projekt RED przesuwał po raz kolejny premierę Cyberpunk 2077? Gracze liczyli wtedy na to, że taka sytuacja przyczyni się do lepszego stanu produkcji w dniu premiery. Dla konsolowców skończyło się na marzeniach, a od tamtego czasu firma robi co w swojej mocy, by naprawić produkcję. Do tej pory nie doczekaliśmy się aktualizacji gry dla konsol nowej generacji. Teoretycznie ta miała się pojawić jeszcze w tym roku, ale teraz wiemy już, że nie ma na to szans. CD Projekt poinformowało właśnie o przesunięciu premiery. Jak widać sytuacja lubi się powtarzać.

Na aktualizację Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3 na nową generację konsol oraz PC przyjdzie nam poczekać do 2022 roku. Pierwsza z produkcji powinna dostać taki update w pierwszym kwartale 2022 roku. Fani Wiedźmina 3 będą musieli poczekać na aktualizację dłużej, bo aż do drugiego kwartału 2022 roku. Firma postawiła na lakoniczne wyjaśnienie całej sytuacji. Zespoły pracujące nad lepszymi wersjami obu gier zaleciły, by przesunąć premierę. Wszystko po to, by ta odbyła się tym razem bez problemów, które odbiły się firmie czkawką.

Zobacz też: T-Mobile pod lupą UOKiK – o co chodzi tym razem?

Cóż, nie ma wyjścia i trzeba czekać na kolejne informacje, bo nic więcej na razie nie wiadomo. Brakuje konkretnej daty premiery i można się teraz spodziewać, że akcje firmy polecą w dół. To nie jest dobry rok dla CD Projekt, choć firma dalej zarabia krocie. Fani z pewnością będą zawiedzeni, ale nie ma tutaj już nic do zrobienia. Trzeba czekać. I oby tym razem oczekiwanie było nagrodzone.

Źródło: CD Projekt Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy