ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lodówka Xbox Series X

Lodówka Xbox Series X powstała i w przyszłym tygodniu można ją będzie zamówić

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Pamiętacie, jak wszyscy naśmiewali się z tego, że konsola Xbox Series X wygląda jak lodówka. Microsoft nie obraził się na te żarty, a nawet stworzył taką lodówkę, by pokazać, że ma do siebie dystans. Teraz przyszła pora na to, by pójść krok dalej, bo miniaturowa lodówka Xbox Series X trafi do sprzedaży. I co więcej, będzie można ją zamówić do Polski.

Lodówka Xbox Series X – ile kosztuje i gdzie kupić?

Lodówka Xbox Series X

Kiedy pokazano projekty nowych konsol, dostało się zarówno Microsoftowi, jak i Sony. Ten pierwszy musiał wysłuchiwać, że ich konsola nowej generacji wygląda jak lodówka, a w przypadku Sony mówiło się o oczyszczaczu powietrza. Oczywiście nigdy nie da się wszystkim dogodzić, ale w sieci można dalej znaleźć sporo memów nawiązujących do Xbox Series X oraz PlayStation 5. Sony tematu w ogóle nie „dotykało”, a Microsoft postanowił podejść do sprawy z humorem. Powstała replika takiej lodówki i fani „zielonych” byli zachwyceni.

Teraz przyszła pora na kolejny krok, czyli stworzenie mini lodówki Xbox Series X. Produkt trafi do przedsprzedaży już 19 października. Jak poinformował polski oddział Xbox-a, będzie można go zamawiać także do naszego kraju. Urządzenie będzie faktycznie działało i w środku będzie można schować około 12 napojów, czyli miejsca za dużo nie będzie. To jednak gadżet, który może bardzo przyjemniej wyglądać w salonie i posłuży graczom do przechowywania produktów, które muszą mieć pod ręką.

Zobacz też: WhatsApp zadba o prywatność na nowym poziomie.

Do tego dojdzie podświetlenie LED, by jeszcze bardziej upodobnić lodówkę do konsoli Xbox Series X. Przedsprzedaż rozpocznie się w przyszłym tygodniu, ale urządzenia mają trafić także do sklepów. To ma nastąpić jednak dopiero we wrześniu. W Europie sprzęt wyceniono na 99 euro, czyli około 450 złotych. Sprzęt będzie można zamawiać poprzez Amazon i jeżeli ktoś jest zainteresowany, to chyba warto będzie zamówić go jak najszybciej. Trudno bowiem ocenić, jak wielkie będzie zainteresowanie, ale może być spore.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy