ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Paladins Epic Games Store

Epic Games Store daje prawie dwie gry za darmo – prawie robi różnicę

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny czwartek, czyli następne gry od Epic Games Store trafiają do graczy. PC-towcy powinni być zadowoleni, choć w tym przypadku można powiedzieć, że w ich ręce trafiają nie do końca dwie produkcje. Żeby skorzystać z jednej z nich trzeba mieć już inną grę, ale ta na szczęście jest darmowa. Co więc w tym tygodniu trafia do graczy?

Epic Games Store – darmowe produkcje

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Zacznijmy może od tego, co nie do końca jest grą, a darmowym pakietem do niej. Mowa o Epic Pack do gry Paladins. W tym przypadku gracze otrzymają dostęp do czterech czempionów: Androxusa, Rauma, Tyrę i Ying. Do tego dochodzą skórki (Wytworny Androxus, Raum Poskromiciel, Baronessa Tyra i Ying Czerń i szkarłat) więc dla fanów gry to może być całkiem przyjemne. Szczególnie, że w Epic Games Store taki pakiet wyceniono normalnie na 119 złotych. Natomiast samo Paladins to darmowa produkcja, więc można ją przy okazji sprawdzić. Znajdziecie ją TUTAJ.

Gra Paladins osadzona jest w pełnym życia świecie fantasy, w którym zmaga się coraz większa liczba czempionów o różnych umiejętnościach. Możesz stać się rewolwerowcem, goblinem sterującym mechanicznym robotem, mitycznym elfem lub latającym smokiem. Paladins jest grą całkowicie darmową. Wszystkie elementy mające wpływ na rozgrywkę mogą być odblokowane poprzez grę, a sprzedawane są jedynie elementy estetyczne.

Paladins – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Recenzja Back 4 Blood – pora siać zniszczenie i dobrze się przy tym bawić.

Kolejną z darmowych gier od Epic Games Store jest Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. I choć to dość wiekowy tytuł (premiera w 2005 roku) to może być ciekawą odskocznią od codzienności. Tutaj bowiem wcielamy się w… zombie. Obie produkcje dostępne są na Epic Games Store do kolejnego czwartku (21.10) do godziny 17.00.

Jest rok 1959 i miasto Punchbowl w stanie Pensylwania wiedzie prym w zakresie postępu i jakości życia. Pokaż żyjącym, że prawo i porządek nie dadzą rady nieżyjącemu na misji. Maggie, twój chłopak powrócił. Punchbowl ma kłopoty!

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy