ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
GTA The Trilogy the definitive edition

Zapowiedź GTA: The Trilogy The Definitive Edition – odświeżone klasyki potwierdzone

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Stało się! Pojawiła się zapowiedź GTA: The Trilogy The Definitive Edition, czyli odświeżonych klasyków od Rockstar. Seria Grand Theft Auto, czyli Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas wracają na rynek. Gry pojawią się na PC-tach oraz konsolach Xbox i PlayStation. Co już wiemy o samej produkcji?

Zapowiedź GTA: The Trilogy The Definitive Edition – PC, PS5, Xbox Series X

Pojawiła się pierwsza zapowiedź GTA: The Trilogy The Definitive Edition, czyli zestawu trzech gier, o których mówiło się już od dłuższego czasu. Seria Grand Theft Auto to już klasyka sama w sobie i wielu graczy czekało na ten moment. Wiadomo, że produkcja pojawi się jako pakiet i stanie się to jeszcze w tym roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Pod koniec miesiąca w Rockstar Games świętować będziemy wyjątkową rocznicę — 20 lat temu ukazało się Grand Theft Auto III. Aby uczcić nadchodzącą rocznicę, z radością ogłaszamy, że wszystkie te trzy gry zostaną pod koniec roku wydane na platformy obecnej generacji w ramach kolekcji Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Oprócz przecierania nowego szlaku dla gier z otwartym światem, Grand Theft Auto III nadało serii Grand Theft Auto status kulturowego fenomenu, który podtrzymały dwie kolejne, równie legendarne części — Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Chcemy głęboko podziękować wszystkim fanom Grand Theft Auto, którzy wspierali nasze gry przez dwa dziesięciolecia. Wasze uwielbienie i uznanie względem tych gier pomogło serii Grand Theft Auto robić kolejne kroki naprzód.

Zobacz też: Dziś premiera Nintendo Switch OLED – co nowego przynosi?

Tytuł dostępny będzie w 2021 roku na PC-ty oraz konsole Xbox i PlayStation. Jeżeli chodzi o konsole, to mowa tutaj o nowej oraz poprzedniej generacji. Do tego dojdzie także wersja na Nintendo Switch. Mówi się także o tym, że w 2022 pojawi się gra na Androida oraz iOS.

Źródło: Rockstar

Sprawdź najnowsze wpisy