ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PC Building simulator

Darmowy symulator, który pozwoli Ci stworzyć PC-ta marzeń

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Skoro dziś czwartek, to najwyższa pora na darmowe gry od Epic Games Store. Tym razem firma postawiła na symulator. Cały gatunek przeżywa ostatnio swój renesans i co chwila wypuszczane są nowe gry, gdzie możemy się wcielić w różne postaci. Teraz można zostać specjalistą od komputerów osobistych i zbudować swoje własne imperium PC.

PC Building Simulator za darmo od Epic Games Store

Tytuł PC Building Simulator praktycznie zdradza to, o czym opowiada produkcja. Naszym zadaniem będzie budowanie od podstaw komputerów, ale także będzie można stworzyć własne imperium, które zajmuje się tego typu pracą. Tytuł dostępny jest za darmo, a dopisać do swojego konta można go do 14 października do godziny 17.00. Można to zrobić wchodząc TUTAJ.

Zobacz też: Opera Dify debiutuje w Polsce – czym jest?

Stwórz własne imperium komputerowe – od prostych diagnoz i napraw po tworzone na zamówienie, luksusowe kreacje, które wzbudzą zazdrość u każdego miłośnika komputerów. Dzięki stale rosnącemu katalogowi prawdziwych podzespołów w końcu możesz zbudować PC Twoich marzeń i przetestować go w 3DMarku! W trybie Career (Kariera) PC Building Simulator prowadzisz własną firmę zajmującą się budową i naprawą PC. Pracując w wygodnym warsztacie, musisz realizować zlecenia, które wystawią na próbę Twoje umiejętności techniczne.

Zbuduj PC od podstaw, wybierając obudowę i ulubione podzespoły. Pokaż swój kunszt, dobierając ulubione elementy oświetleniowe i kolory kabli, dzięki którym Twoja kreacja będzie naprawdę się wyróżniać. Wybierz spośród rozmaitych systemów chłodzenia – od wentylatorów po chłodzenie wodą, a nawet pętle wodne, które możesz w pełni spersonalizować! Gdy skończysz montować komputer, włącz go i zobacz, jak wypada w benchmarkach. Wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań? Wejdź do BIOS-u i spróbuj podkręcić sprzęt, aby osiągnąć lepszą wydajność – tylko uważaj, żeby nic nie zepsuć!

PC Building Simulator

Źródło: Epic Games Shop

Sprawdź najnowsze wpisy