ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Europa Universalis 4 za darmo

Doskonała strategia za darmo na PC – żal nie skorzystać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Skoro jest czwartek, to na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja na PC-ty. Tym razem w ręce graczy oddawana jest świetna strategia turowa, a mianowicie Europa Universalis IV. I choć tytuł ma już kilka lat na karku, to zdecydowanie warto mieć go w swojej bibliotece, jeżeli jeszcze się tego nie ma. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć.

Europa Universalis IV za darmo na Epic Games Store

Jeżeli jesteście fanami strategii, to z pewnością gry z serii Europa Universalis nie są wam obce. Czwarta część cyklu pojawiła się na rynku w 2013 roku, więc już dość dawno, ale w przypadku takich gier, te nie starzeją się zbyt szybko. Tym bardziej warto zainteresować się teraz tą produkcją, którą teraz możecie przypisać do swojego konta na Epic Games Store. Czas na to macie do kolejnego czwartku, czyli 7 października do godziny 17.00. Wtedy na platformie pojawi się kolejna produkcja. Europa Universalis IV za darmo znajduje się pod tym adresem.

Wypełnij swoje przeznaczenie i zdobądź dominację nad światem. Paradox Development Studio powraca z czwartą odsłoną uhonorowanej licznymi nagrodami serii Europa Universalis. W polegającej na budowie imperium grze Europa Universalis IV możesz pokierować wybranym narodem na przestrzeni dziejów i przekształcić swoje państwo w globalną potęgę. Prowadź poddanych przez stulecia, ciesząc się niezrównaną wolnością i głębią rozgrywki oraz historycznie prawdopodobnym rozwojem wydarzeń. Oddaj się eksploracji, handlowi, wojnie i dyplomacji w tej porażającej skalą grze pełnej strategicznych możliwości i zaawansowanych taktyk.

Epic Games Store

Zobacz też: Najpopularniejsze podcasty na Spotify.

Produkcja nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych, więc nie powinno być problemów z jej uruchomieniem nawet na starszych sprzętach. Minimalne wymagania to bowiem Windows 8.1, procesor Intel Core i3-2105 / AMD FX 4300, 4 GB RAM, 6 GB miejsca na dysku oraz karta graficzna Nvidia GeForce GTX 460 (1 GB) / AMD Radeon HD 5850 (1 GB).

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy