ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus październik 2021 PS4 PS5

PS Plus na październik 2021 – w końcu mocne tytuły dla PS5 i PS4

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na październik 2021 nie jest już tajemnicą. Subskrybenci usługi PlayStation Plus na konsolach PS5 i PS4 będą mogli skorzystać z trzech tytułów „za darmo”. Tylko jeden z nich będzie zarezerwowany dla konsoli nowej generacji, a mowa o premierowej produkcji Hell Let Loose. Co jeszcze trafi do PS Plus w październiku?

PS Plus na październik 2021 – mocna oferta dla PS5 i PS4

PS Plus październik 2021 PS4 PS5

Już niedługo posiadacze subskrypcji PlayStation Plus będą mogli dodać do swojego konta trzy kolejne produkcje. Październik 2021 roku przynosi dla nich premierowy tytuł – Hell Let Loose. To już kolejna premiera w PS Plus, a ta dostępna będzie tylko dla posiadaczy PlayStation 5. Kolejne dwie produkcje, czyli Mortal Kombat X oraz PGA Tour 2K21 dostępne będą zarówno dla posiadaczy PS4 i PS5. Jeżeli więc ktoś jest fanem serii Mortal Kombat, to już może zacierać ręce. Poniżej możecie zobaczyć opisy gier przygotowane przez Sony.

Mortal Kombat X – dostępne na PS4 i PS5

Dziesiąta odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie. W grze studia NetherRealm, każdy będzie mógł wybrać do walki jednego z ikonicznych bohaterów takich jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden, czy Kotal Kahn. Dodatkowo użytkownicy mają do wyboru kilka wersji każdego z wojowników, a także różne strategie i style walki.

Sony

Zobacz też: Bestsellery na Steam – co warto kupić w nowej promocji?

PGA Tour 2K21 – dostępne na PS4 i PS5

Na wszystkich użytkowników PlayStation Plus czeka mnóstwo golfowych emocji. Gra umożliwia stworzenie własnego zawodnika, klubu, a także pola golfowego. Gracze mogą rozgrywać pojedynki na oficjalnych zasadach lub tworzyć własne. Autorzy gry położyli duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego niektóre zawody i pojedynki mogą okazać się bardzo trudne, wszystko będzie zależeć od odpowiedniego dobrania siły i kątów uderzenia.

Sony

Hell Let Loose – dostępne na PS5

Gra wprowadza użytkowników w chaos wojny, z pojazdami sterowanymi przez gracza, dynamicznie zmieniającą się linią frontu i rozgrywką skupiającą się na plutonach, które decydują o losach bitwy. Pole walki jest podzielone na kilka duży sektorów, co pozwala na unikalną rozgrywkę, w której dwie siły po pięćdziesięciu graczy walczą na śmierć i życie.

Sony

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy