ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xbox Game Pass PC Żabka darmowy miesiąc

Darmowy miesiąc Xbox Game Pass na PC – wystarczy pójść do Żabki na małe zakupy

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Żabka wystartowała właśnie ze świetną promocją, gdzie można otrzymać darmowy miesiąc Xbox Game Pass na PC. Wystarczy udać się do sklepu i zakupić w nim cztery sztuki napoju Monster o pojemności 0,5 litra. Jeżeli ktoś jest fanem tego typu napojów, a jednocześnie graczem, to idealna okazja do tego, by trochę zaoszczędzić. Jakie są warunki promocji?

Darmowy miesiąc Xbox Game Pass na PC za zakupy w sklepie Żabka

Nowa promocja, która dostępna jest w sieci sklepów Żabka, nie należy do specjalnie skomplikowanych. Jednak żeby z niej skorzystać trzeba mieć także zainstalowaną aplikację sklepu, czyli Żappkę. Tam też będzie można odebrać klucz potrzebny do aktywacji usługi na swoim koncie. Żeby dostać darmowy miesiąc Xbox Game Pass na PC należy więc udać się do sklepu, kupić cztery puszki napoju Monster (pojemność 0,5 litra), a przy kasie zeskanować swój kod z aplikacji Żappka. Tam też będziemy mieli podgląd tego, ile jeszcze napojów potrzebujemy do realizacji kodu.

Xbox Game Pass PC Żabka darmowy miesiąc

Darmowy miesiąc Xbox Game Pass na PC może być wykorzystany przez osoby, które mają już wykupiony dostęp do usługi lub są nowymi jej użytkownikami. Kod przedłuża ważność konta o 30 dni, a trzeba go będzie aktywować najpóźniej do 30 stycznia 2022 roku. Liczba kodów promocyjnych jest oczywiście ograniczona. W tym przypadku ma to być 50 tysięcy, ale zainteresowanie może być spore, więc dobrze się pośpieszyć. Sama promocja ma trwać do 12 października lub do wyczerpania puli kodów.

Zobacz też: Games with Gold na październik 2021 – co nowego w usłudze Microsoftu?

Jeżeli ktoś ma aktywne Xbox Game Pass Ultimate, czyli największy możliwy pakiet (konsola/chmura/PC) może także przekonwertować kod i otrzymać przedłużenie usługi o 20 dni. Warto więc skorzystać z promocji, która zresztą nie pojawia się w Żabce po raz pierwszy. Już wcześniej tego typu akcje się odbywały, a wtedy dość szybko się kończyły. Warto więc się pośpieszyć.

Sprawdź najnowsze wpisy