ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
syberia za darmo steam

Klasyczne i świetne gry za darmo na Steam – odebrać je można tylko do jutra

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Teraz dwie klasyczne gry można mieć za darmo na Steam i to już na zawsze. Mowa o Syberia oraz Syberia 2, które do 29 września można przypisać do swojego konta i mieć dostęp do produkcji wtedy, kiedy będzie się miało na to ochotę. To czasowa promocja, która związana jest ze zbliżającą się odsłoną kolejnej części uwielbianej przez fanów gry.

Syberia i Syberia 2 za darmo na Steam – promocja

syberia za darmo steam
Fot. Steam

Tylko do jutra, czyli 29 września, do godziny 19.00 naszego czasu można odebrać dwie klasyczne gry za darmo. Jakiś czas temu GOG robił podobną promocję, ale nie oszukujmy się, znacznie więcej osób korzysta ze Steam. I choć Syberia oraz Syberia 2 nie kosztują normlanie fortuny (obie do kupienia na Steam za 34,99 złotych), to skoro można je mieć za darmo, to dobrze skorzystać. 10 grudnia swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii, czyli Syberia The World Before. Ten tytuł trafił już do przedsprzedaży na Steam.

Młodej i ambitnej prawniczce z Nowego Jorku – Kate Walker – zostaje przydzielone proste z pozoru zadanie. Krótka wizyta w alpejskiej mieścinie, aby przeprowadzić sprzedaż tamtejszej wiekowej fabryki automatów i szybki powrót do domu – do Stanów Zjednoczonych. Nie spodziewa się jednak tego, że podejmując się tego zadania, jej życie wywróci się do góry nogami. W trakcie podróży wskroś Europy przemierzy jej najdalsze zakątki – od zachodnich granic aż po wschodnią Rosję. W tym czasie spotka mnóstwo barwnych postaci i zobaczy wiele zapierających dech w piersiach miejsc. A wszystko to szukając genialnego wynalazcy – Hansa – będącego kluczem do rozwikłania zagadki Syberii. Zwykła wizyta biznesowa zamieni się w wędrówkę w głąb siebie, dzięki której pozna co naprawdę jest w życiu ważne.

Syberia

Zobacz też: OPPO Reno6 5G może być Twój – sprawdź nasz konkurs!

Przemierzywszy wschodnią i zachodnią Europę w poszukiwaniu spadkobiercy, Kate Walker ostatecznie ukończyła swą długą i trudną podróż, zdobywając podpis Hansa Voralberga i doprowadzając do końca wykup fabryki maszyn. Misja ukończona? Możliwe, ale nie dla niej… Teraz niezwykła para, młoda Kate Walker i stary, ekscentryczny Hans Voralberg, wyrusza razem w podróż, poszukując ostatniego z legendarnych syberyjskich mamutów w sercu dawno zapomnianego świata. Surrealistyczne zadanie, którego Hans podjął się kilka lat temu, zostanie ukończone, gdy razem z Kate zmierzy się z przeszkodami dużo groźniejszymi niż przedtem, wystawiając na próbę swoją odwagę i determinację. Mistyczna Syberia oczekuje ich przybycia.

Syberia II

Źródło: Steam

Sprawdź najnowsze wpisy