ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Speed Brawl

Darmowe gry na PC – kilka świetnych tytułów, które umilą czas

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Nic tak nie cieszy, jak darmowe gry, które można mieć już na zawsze przypisane do konta. Teraz można mieć ich aż cztery. Dwie produkcje pochodzą z promocji od Epic Games Store, a dwie pozostałe ze Steam. Mowa więc o tytułach przeznaczonych na PC-ty, więc fani gier na konsole niestety teraz muszą obejść się smakiem. Co można więc mieć teraz za darmo na PC?

Darmowe gry na PC – promocja od Epic Games i Steam

Titan Quest
Titan Quest

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku darmowych gier, tutaj także trzeba się będzie pośpieszyć, by móc przypisać je do swojego konta. W przypadku produkcji udostępnionych za darmo na Epic Games Store mamy na to czas do czwartku 23 września do godziny 17.00. Na Steam mamy odrobinę więcej czasu, ale tylko dwie godziny. Stamtąd produkcje można przypisywać do swojego konta do 23 września do godziny 19.00. No dobrze, a co konkretniej można mieć teraz za darmo na PC? W przypadku ofert ze Steam mówimy o klasykach od THQ Nordic – Titan Quest Anniversary Edition oraz Jagged Alliance 1: Gold Edition.

Zobacz też: Co nowego pojawi się w październiku na HBO Go?

Powyższe produkcje to już klasyka, którą zapewne wielu graczy ma już za sobą. Warto jednak przypisać tytuły do swojego konta, skoro teraz są dostępne za darmo. Wprawdzie Jagged Alliance ma już swoje lata na karku, to dalej może stanowić całkiem przyjemną rozrywkę. Jeżeli chodzi o darmowe produkcje, które udostępniono na Epic Games Store, to tutaj mamy dwa kolejne tytuły – Speed Brawl oraz Tharis.

Jeżeli to dla Was za mało, to do końca weekendu możecie także za darmo sprawdzić Desperados III. Tutaj macie czas do końca weekendu, by zdecydować, czy ta produkcja Wam się spodobała i czy chcecie ją później kupić. Desperados III znajdziecie na Steam.

Źródło: Steam / Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy