ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gas Station Simulator

Panie, lej do pełna – Gas Station Simulator to ogromny sukces

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Gas Station Simulator to produkcja polskiego studia DRAGO Entertainment, która osiągnęła ogromny sukces na Steam. W ciągu zaledwie 90 minut produkcja zarobiła tyle, że zwróciły się koszty jej tworzenia. Każdy późniejszy zakup był już dla firmy tylko zarobkiem, a zanosi się na to, że pieniądze będą płynęły nieprzerwanym strumieniem jeszcze przez długo.

Gas Station Simulator – ogromny sukces na PC

Symulatorów na rynku jest wyjątkowo dużo. Można było już zostać kozą, zająć się smarowaniem chleba czy nawet wcielić się w bezdomnego. To tylko kilka skrajnych przypadków, bo tego typu produkcji można znaleźć znacznie więcej. Czasem jednak trafiają się prawdziwe perełki i widocznie Gas Station Simulator jest właśnie jedną z nich. Już sama nazwa gry mówi dość jasno, czym będziemy zajmować się podczas grania. Naszym głównym zadaniem będzie doprowadzenie podupadającej stacji benzynowej do stanu używalność, a potem podbój świata. No może nie całego, ale dobrze rozkręcony biznes z pewnością uda się z tego zrobić.

Kup opuszczoną stację benzynową znajdującą się na środku pustyni i przywróć jej dawną świetność. Pozbądź się gruzu i połamanych mebli, napraw ściany, pomaluj i dekoruj to miejsce według własnych upodobań. Tylko nie wydawaj od razu całej gotówki na dekoracje, pamiętaj, że kupiłeś stację benzynową. Napraw sprzęt, kup to, czego nie można naprawić, co pozwoli na obsługę klientów oraz dalsze remonty i ulepszenia. To nie musi być mały biznes. Możesz rozbudować swoją stację benzynową, aby móc obsługiwać coraz większą liczbę klientów. Twoja stacja benzynowa, to nie tylko tankowanie pojazdów. Możesz poszerzać wachlarz usług, które oferujesz swoim klientom, dzięki czemu będziesz miał możliwość przyciągnąć zróżnicowanych klientów.

Gas Station Simulator – opis ze Steam

Zobacz też: InPost oferuje przesyłki, które dostarczy w jeden dzień.

Tytuł zebrał już setki pozytywnych recenzji i znalazł się nawet na liście najpopularniejszych gier na Steam. Tam też można pobrać wersję demonstracyjną, a jeżeli zdecydujemy się na zakup, to do 22 września za grę zapłacimy 64,79 złotych.

Źródło: Steam / DRAGO Entertainment

Sprawdź najnowsze wpisy