Premiera Dying Light 2 została przesunięta i tytuł nie zadebiutuje 7 grudnia tego roku, jak wcześniej ogłoszono. Na produkcję od Techlandu przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, ale na szczęście nie za długo. Wprawdzie produkcja pojawi się w sklepach w 2022 roku, ale praktycznie na samym jego początku, więc nie jest tak źle.

Premiera Dying Light 2 przesunięta na 2022 rok

Developer poinformował właśnie na Twitterze, że premiera Dying Light 2 została przesunięta i nastąpi finalnie 4 lutego 2022 roku. To raptem dwa miesiące później, niż pierwotnie zakładano, ale i tak szkoda, że Techland nie zdąży z grą na okres świąteczny. Zapewne wielu graczy znalazłoby wtedy produkcje pod choinką. Dobra wiadomość jest taka, że Dying Light 2 ma być już praktycznie gotowe, a firma jest teraz w fazie testowania. I to właśnie testy trwają dłużej, niż pierwotnie zakładano i stąd decyzja o przesunięciu premiery na późniejszy okres.

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

Dying Light 2 Stay Human – opis z PS Store

Zobacz też: Aktualizacja 1.3 dla Cyberpunk 2077 – co nowego przynosi?

Podczas pierwszych pokazów gry informowano, że ta pojawić ma się wiosną tego roku. Trzeba mieć nadzieję, że to ostatnie przesunięcie i faktycznie w lutym zagramy w kolejną odsłonę serii.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.