GTA V PS5

Czy GTA V na PS5 to skok na kasę? Fani masowo dają o tym znać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wygląda na to, że GTA V na PS5 nie będzie zbyt dobrze przyjęte przez społeczność graczy. Podczas ostatniego PlayStation Showcase pokazano wiele dobrze zapowiadających się tytułów. Jednak to zapowiedź odświeżonej wersji Grand Theft Auto V na PlayStation 5 wywołała największe emocje. Przynajmniej te negatywne. Widać fani marki są już zmęczeni tym, jak postępuje Rockstar.

GTA V na PS5 – fani czekają na kontynuację

W tym roku na PlayStation 5 miała pojawiać się odświeżona wersja Grand Theft Auto V. Podczas PlayStation Showcase okazało się jednak, że premiera została przesunięta na marzec przyszłego roku. Widocznie Rockstar potrzebuje jeszcze trochę czasu na to, by doszlifować grę, którą wyprodukowało przed laty. Fani producenta nie są jednak zachwyceni tym, że po raz kolejny mają dostać „odgrzewany kotlet”, a nie nową odsłonę serii. Na oficjalnym kanele Sony na YouTube widać to bardzo dobrze. Zwiastun GTA V na PS5 w ciągu kilku dni dostał ponad 68 tysięcy łapek w dół. Pozytywnych reakcji jest ponad trzy razy mniej, ponieważ około 21 tysięcy. Podobnie sytuacja wygląda na kanale Rockstar, gdzie pozytywnych reakcji jest 29 tysięcy, a negatywnych 68 tysięcy.

Nie jest to może ten sam poziom, który osiągnął trailer do Call of Duty: Infinity War z 2016 roku, który teraz ma już prawie 4 miliony negatywnych reakcji, a pozytywnych zaledwie ponad 600 tysięcy. To jednak pokazuje, że gracze nie chcą kolejnej wersji GTA V na nową generację konsol, a woleliby po prostu GTA VI. Wygląda jednak na to, że na nową odsłonę serii fani będą musieli jeszcze długo poczekać.

Zobacz też: Samsung wprowadza RAM Plus w swoich smartfonach.

Nowa wersja GTA V będzie wyglądała i działała lepiej na konsolach nowej generacji. Pojawią się też dodatki do gry online, ale to nie zmienia tego, że mówimy o trzeciej już generacji konsol, na której pojawi się ten sam tytuł. GTA V zadebiutowało jeszcze na PlayStation 3 i zapewne nikt wtedy w Rockstarze nie sądził, że gra będzie aż tak popularna. O sukcesie zaważyła też wersja online produkcji. Zobaczymy, czy w przyszłości kolejne odsłony GTA nie będą pojawiały się już tylko w tej wersji.

Źródło: PPE / YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy