NioH za darmo Epic Games Store

Niespodziewany hit za darmo od Epic Games Store – brać i grać!

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Epic Games Store przybywa z kolejnymi grami za darmo, które będzie można przypisać do swojego konta i mieć dostęp na zawsze. Tym razem platforma bardzo przyjemnie zaskoczyła, ponieważ udostępniła bezpłatnie NioH, czyli wielki hit, który zapoczątkował całą serię gier. To jednak nie wszystko, co można przez najbliższe dni odebrać za darmo.

Epic Games Store – NioH oraz Shelterd za darmo

Epic Games Store darmowe

Jak to w przypadku podobnych promocji, czas na odebranie gier jest ograniczony. Oba udostępnione za darmo tytuły można przypisać do swojego konta do najbliższego czwartku (16.09) do godziny 17.00. Tym razem gracze dostaną dwie produkcje – NioH: The Complite Edition oraz Sheltered. Warto przypisać oba tytuły do swojego konta, bo to naprawdę interesujące gry. Warto dodać, że NioH dostępny jest z trzema dodatkami, a normalnie gra wyceniona jest na około 180 złotych.

Przerażony, ciężko dysząc, zatrzaskujesz za sobą właz schronu. Wolałbyś nie wychodzić na zewnątrz, ale czasem jest to konieczne. Łatwiej byłoby się poddać. Ale się nie poddajesz. Znój, głód, pragnienie. No i strach. Ten ciągły strach. Przypominasz sobie, po co nadal żyjesz. Czemu to robisz. Słyszysz głos. „Tatusiu! Wróciłeś!”. Twarz twojej żony rozświetla się, gdy otwierasz torbę pełną lekarstw. Nie musisz mówić im, jak je zdobyłeś. Po prostu cieszysz się tym małym sukcesem w okrutnych czasach. Sheltered to strategia, w której zarządzasz postapokaliptycznym schronem. Ta gra definiuje na nowo pojęcie „rodziny nuklearnej”. Choć atomowa zagłada pochłonęła miliardy ofiar, oszczędziła Twoją rodzinę. Zgromadź jak najwięcej surowców w swoim podziemnym schronie, który będzie waszym domem na te posępne czasy.

Sheltered – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Do jutra możesz mieć jeszcze Far Cry 3 za darmo.

Jesteś gotów, by umrzeć? Zagraj w najnowszą, brutalną grę akcji autorstwa Team NINJA i Koei Tecmo Games. W epoce samurajów samotny podróżnik ląduje u brzegów Japonii. Aby znaleźć to, czego szuka, musi on przedrzeć się przez zastępy okrutnych wojowników i nadprzyrodzonych stworów Yokai.

NioH: The Complete Edition – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy