Alan wake remastered

Cena Alan Wake Remastered – tak to powinno wyglądać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Wczorajszy pokaz PlayStation Showcase przyniósł zapowiedź Alan Wake Remastered. Poznaliśmy także cenę gry oraz datę jej premiery. Na produkcję nie będziemy musieli zbyt długo czekać, ale najprzyjemniejszą rzeczą jest tutaj sama jej cena. W końcu mówimy o remasterze, więc nie spodziewaliśmy się, że będzie nas on kosztował fortunę.

Cena Alan Wake Remastered i data premiery

Data premiery Alan Wake Remastered została ustalona na 5 października tego roku. Tytuł można już zamawiać w wersji cyfrowej. Cena Alan Wake Remastered wynosić ma 99 złotych i to niezależnie od platformy, na której zdecydujemy się grać (konsole i PC-ty). Grę można już zamawiać, a znajdziecie ją tutaj:

W tym nagradzanym kinowym thrillerze akcji borykający się z problemami pisarz, Alan Wake, wyrusza na rozpaczliwe poszukiwania swej zaginionej żony – Alice. Po jej tajemniczym zniknięciu z miasteczka Bright Falls na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku Alan odkrywa strony horroru, który rzekomo sam napisał, czego zupełnie nie pamięta. Wkrótce Wake jest zmuszony podać w wątpliwość swoje zdrowie psychiczne, gdy strona po stronie, historia materializuje się na jego oczach: wroga istota o nadprzyrodzonym mrocznym pochodzeniu przejmuje kontrolę nad wszystkimi ludźmi napotkanymi na swojej drodze i zwraca ich przeciwko niemu. Wake nie ma wyboru, musi stawić czoła siłom ciemności uzbrojony jedynie w latarkę, pistolet i resztki swojego zniszczonego umysłu. Jego koszmarna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na tę nieprawdopodobną zagadkę, z którą musi się zmierzyć, zaprowadzi go prosto w przerażające głębiny nocy.

Opis z PlayStation Store

Zobacz też: Masa nowości na Netflix – w sam raz na weekend.

Dobrze, że Remedy Entertainment nie zdecydowało się na większą cenę. Mówimy tutaj wszakże o remasterze gry z 2010 roku. Za to ta ma dostać rozdzielczość 4K oraz stałe 60 klatek na sekundę. Do tego twórcy mocno poprawili praktycznie wszystkie elementy graficzne w grze. Alan Wake Remastered pojawi się także od razu z dodatkami (The Signal i The Writer).

Źródło: Sony

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy