Call of duty Vanguard alfa PS4 PS5

Zagraj w wersję alfa Call of Duty: Vanguard w ten weekend – oto jak to zrobić

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Call of Duty: Vanguard swoją premierę będzie miało dopiero 5 listopada, ale już w ten weekend będzie można sprawdzić produkcję. Mowa tutaj o wersji alfa, ale żeby móc wypróbować rozgrywkę, trzeba być posiadaczem konsoli PlayStation 4 lub PlayStation 5. Wersja alfa dostępna będzie bowiem teraz tylko na tych platformach.

Otwarta alfa Call of Duty: Vanguard

Sony zaprasza fanów serii Call of Duty do przetestowania nowej odsłony gry i to sporo przed jej premierą. Oczywiście wersja alfa to jeszcze nie finalna, więc odczucia mogą być różne, ale fani z pewnością skorzystają z takiej możliwości testów z wielką przyjemnością. Wersja, która dostępna będzie do 29 sierpnia to wycinek z trybu wieloosobowego, a dostęp do niego dostaną posiadacze PlayStation 4 oraz PlayStation 5. I skoro mówimy o grze wieloosobowej, subskrypcja PS Plus też jest wymagana. Gracze dostaną dostęp do Wzgórza Mistrzów, czyli zupełnie nowego trybu w produkcji.

Gameplay z kampanii dla pojedynczego gracza

Wzgórze Mistrzów to turniej przetrwania na wielu arenach, gdzie taktyka i strategia łączą się z szybką akcją i grą w zwarciu. Tryb składa się z czterech map połączonych w arenę – jest tam centralny obszar stacji kupna i cztery areny bojowe: Airstrip, Trainyard, Market oraz Courtyard. W nowym trybie oddział gracza składa się z dwóch lub trzech osób, a rywalizować będzie w systemie, gdzie każda drużyna spotyka się kolejno ze wszystkimi innymi oddziałami, przy czym każdy z nich będzie miał na początku określoną liczbę żyć. Celem każdego zespołu jest zredukowanie liczby żyć wszystkich pozostałych drużyn do zera w serii rund walki na czas.

Zobacz też: Netflix rusza z grami w swojej aplikacji mobilnej.

By uzyskać dostęp do wersji alfa Call of Duty: Vanguard trzeba mieć na konsoli zainstalowaną grę Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzone lub Call of Duty: Black Ops Cold War. W menu każdej z produkcji można przejść do odpowiedniej zakładki (po lewej stronie ekranu menu głównego), a dalej postępować zgodnie z instrukcjami. Gracze, którzy przetestują tytuł, otrzymają kartę Calling Card i specjalny emblemat.

Źródło: Sony informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy