Saints Row The Third Remastered jest dostępne za darmo w Epic Games Store. Jeżeli się pośpieszymy, to dziś będziemy mogli mieć w swojej bibliotece jeszcze trzy inne produkcje i też za darmo. W końcu mamy czwartek, a tego dnia Epic Games Store rozdaje gry dla swoich użytkowników. Na co można liczyć i do kiedy będzie można odebrać produkcje?

Saints Row za darmo w Epic Games Store

Saints Row za darmo Epic Games

Marka Saints Row doczeka się rebootu, ale o tym za chwilę. Jednak sam fakt, że gra zostanie „zresetowana” to dobra okazja do tego, by udostępnić jedną jej część zupełnie za darmo. Do 2 września do godziny 17.00 można przypisywać do swojego konta Saints Row: The Third Remastered. To odświeżona wersja gry, która na rynku pojawiła się w zeszłym roku, a oryginalnie wyszła w 2011. Ma już więc swoje „na karku”, ale dalej warto się nią zainteresować. I wbrew pozorom, nie jest to wcale „GTA na sterydach”, choć da się zauważyć pewne różnice. Grę możecie przypisać do swojego konta o TUTAJ.

Zobacz też: Samsung Galaxy M32 5G oficjalnie zaprezentowany.

Saints Row®: The Third™ Remastered daje Ci kontrolę nad Świętymi u szczytu ich potęgi oraz możliwość pokazania tego wszystkim dookoła. To Twoje miasto. To Twoje zasady. Wersja Remastered zawiera zaktualizowaną szatę graficzną, dzięki której Steelport – oryginalne miasto grzechu – jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze, tonąc w seksie, narkotykach i broni. Lata po przejęciu Stilwater dla siebie, Święci z Trzeciej Ulicy ewoluowali z ulicznego gangu do rozpoznawalnej marki – z własną serią obuwia, napojami energetycznymi i figurkami Johny’ego Gata z dużą głową (wszystkie produkty do kupienia w Twoim okolicznym sklepie). Święci są królami Stilwater, jednak ich sława nie obeszła się bez echa. Syndykat – legendarne, kryminalne braterstwo z koneksjami na całym świecie – zwróciło uwagę na Świętych i domaga się oddania przez nich hołdu. Sprzeciwiając się woli Syndykatu stajesz do walki o Steelport, gdy ta niegdyś dumna metropolia stała się zaledwie cieniem miasta grzechu pod kontrolą tej przestępczej organizacji. Zrzuć czołg z samolotu, wezwij naprowadzany satelitarnie nalot bombowy na gang meksykańskich zapaśników i stań do walki z wykwalifikowanymi siłami wojskowymi – a wszystko to podczas samotnej przygody w ramach najbardziej nietypowego wątku fabularnego w historii gier.

Saint Row: The Third – opis z Epic Games Store

Reboot Saints Row w 2022

Marka Saints Row doczeka się zupełnie nowej odsłony, która pojawi się na rynku 25 lutego 2022 roku. Tytuł trafi na PC (Epic Games z czasową wyłącznością) oraz na konsole nowej i starszej generacji (Xbox/PS). Dostaniemy całkiem nowe miasto i zapewne też sporo więcej możliwości, by wprowadzić w nim chaos. Takie odświeżenie może być dla Saints Row strzałem w dziesiątkę i zupełnie nowym otwarciem. Zwiastun pokazuje, że dalej możemy spodziewać się zwariowanej akcji i scen, których nie uświadczymy w innych produkcjach.

Gry za darmo na Epic Games Store

Za darmo Epic Games Store

Saints Row: The Third Remastered dostępne jest jeszcze przez najbliższe kilka dni. Jednak tylko dziś do 17.00 można przypisać do swojego konta dwie inne produkcje, a po tej godzinie pojawi się gra logiczna Automachef.

Yooka-Laylee to nowa platformówka z otwartym światem, którą stworzył weteran tego gatunku, studio Playtonic. Graj jako Yooka (zielona postać) i Laylee (zabawny nietoperz z dużym nosem) i eksploruj przepiękne, rozległe światy, poznawaj (i pokonuj) zapadających w pamięć bohaterów oraz gromadź całą masę błyskotek. Zabierz tą dwójkę kumpli na epicką przygodę, podczas której pokrzyżujecie przebiegłe plany korporacyjnemu nikczemnikowi Capital B zamierzającemu pochłonąć wszystkie książki tego świata… i przekształcić je w czysty zysk!

Yooka-Laylee

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o strzelankach pierwszoosobowych. W Void Bastards nie musisz tylko celować i strzelać – gracze stają na czele całej akcji. Twoim zadaniem jest wyprowadzenie niesfornej zgrai Void Bastards z mgławicy Sargasso. Ty decydujesz o kierunku ucieczki, podejmowanych działaniach i rozpoczynanych walkach. Będziesz realizować plan, mierząc się jednocześnie z dziwacznymi i przerażającymi przeciwnikami. Planując przebieg misji na pokładzie opuszczonych statków, pod uwagę weźmiesz układ jednostki, kręcących się na jej pokładzie przeciwników i potencjalne zagrożenia. Rozważysz też wykorzystanie terminali oraz innych systemów pokładowych.

Void Bastards

Źródło: Epic Games Store