Destiny 2 to jedna z najpopularniejszych gier, która od lat jest konsekwentnie rozwijana przez twórców. Ci dziś zaprezentują długo wyczekiwany dodatek, który ochrzczono nazwą Królowa-Wiedźma (The Witch Queen). Już dziś późnym popołudniem będzie można zobaczyć, co takiego przygotowało Bungie dla swoich fanów.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – gdzie obejrzeć prezentację?

Studio Bungie przygotowało krótką zapowiedź nowego dodatku do Destiny 2. Królowa-Wiedźma zostanie oficjalnie zaprezentowana dziś o godzinie 18.00 naszego czasu, ale samo wydarzenie rozpocznie się wcześniej. Od 17.00 będzie można oglądać część „przedpokazową”, gdzie twórcy mają także powiedzieć kilka interesujących rzeczy. Gdzie obejrzeć prezentację? Tutaj z pomocą przychodzi platforma Twitch, a prezentację dodatku do Destiny 2 zobaczycie wchodząc o TUTAJ. Poniżej możecie przeczytać opis gry pochodzący ze Steam.

Wyrusz w głąb świata Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i wziąć udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance. Odblokuj potężne zdolności żywiołów i zacznij gromadzić niezwykły sprzęt, dzięki któremu dostosujesz wygląd i styl rozgrywki swojego Strażnika do własnych potrzeb. Weź udział w widowiskowej fabule Destiny 2, wymagających misjach w trybie współpracy lub w rozmaitych trybach PvP w pojedynkę lub ze znajomymi. Pobierz za darmo już dziś i zapisz swoją legendę w gwiazdach.

Destiny 2 – opis z platformy Steam

Zobacz też: Te popularne gry kupisz teraz taniej na Steam.

Bungie przygotowało także ponoć wiele innych nowości, które zamierza dzisiaj zaprezentować, więc oglądanie transmisji z pewnością nie będzie czasem straconym. Dziś po samej prezentacji ma wystartować także kolejny sezon zmagań w Destiny 2. Ten zatytułowano Season of the Lost, więc dla fanów marki szykuje się naprawdę interesujący dzień.

Źródło: Cenega informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.