Humankind Xbox Game Pass

Pogromca Cywilizacji trafia do Xbox Game Pass – fani strategii mają powody do zadowolenia

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Dziś będzie dobry dzień dla fanów strategii, ponieważ do Xbox Game Pass trafia wyczekiwany Humankind. Zła wiadomość może być taka, że mowa o Xbox Game Pass w wersji na PC, czyli w strategię na razie zagrają tylko posiadacze komputerów osobistych. Zważywszy na to, że w strategie wygodniej gra się na klawiaturze i myszce, nie jest to jednak do końca zła wiadomość.

Humankind w Xbox Game Pass – coś dla fanów Cywilizacji

Humankind to wyczekiwana produkcja od SEGA oraz Amplitude Studios, która jeszcze przed premierą została uznana za „pogromcę Cywilizacji”. I choć to dość mocne stwierdzenie, to między obiema produkcjami jest wiele podobieństw. Humankind ma nas bowiem przeprowadzać przez historię świata i różnych cywilizacji. Zadaniem gracza będzie odpowiednie nimi rządzenie oraz oczywiście podbój innych terenów. Będzie więc i miejsce na walkę, ale i eksplorację nowych terytoriów, badania i zapewnienie wyżywienia mieszkańcom naszych osad i miast.

Łącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę klasyczną wejdź jako Majowie, w średniowiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne cechy i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kombinacji. Mierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, aby stworzyć własną wizję świata.

Humankind – opis z Epic Store Games

Zobacz też: Co nowego dziś na Netflix?

Humankind ma swoją premierę na PC dziś i dziś także trafia do Xbox Game Pass dla komputerów osobistych. Dostęp do usługi kosztuje 39,99 złotych miesięcznie, a nowi subskrybenci mogą mieć pierwszy miesiąc za 4 złote. Jeżeli korzysta się z Xbox Game Pass Ultimate, dostęp do wersji PC także ma się w cenie (54,99 złotych miesięcznie). Można kupić także specjalną wersję gry w okładką przygotowaną pod nasz kraj. Cena produkcji wynosi wtedy 169 złotych, a znajdziecie ją TUTAJ.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy