Hades z Hugo Awards

Ruszaj dziś do piekła – kolejna premiera w Xbox Game Pass

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Od dziś w Xbox Game Pass dostępny jest kolejny, duży tytuł. Tym razem mowa o grze Hades, która na rynku PC poradziła sobie wręcz fenomenalnie. Rzadko się zdarza tak, by gra tworzona przez niezależne studio, okazywała się tak wielkim sukcesem, jak w przypadku tytułu od Supergiant Games. I ten tytuł, w dniu swojej premiery na konsole, dostępny jest bez dodatkowych opłat w Xbox Game Pass.

Hades w Xbox Game Pass – duża premiera

Dziś swoją premierę ma Hades w wersji na konsole. Posiadacze Xbox mogą już odpalać grę, jeżeli opłacają abonament Xbox Game Pass. Co ciekawe, produkcja trafiła także do wersji abonamentu na komputery osobiste oraz do chmury. Posiadacze konsol PlayStation będą musieli wyciągnąć z kieszeni 124 złote, jeżeli chcą sprawdzić produkcję na swoich urządzeniach. Subskrypcja Xbox Game Pass jest zdecydowanie tańsza, bo dało się ją kupić za 4 złote na miesiąc.

Jako nieśmiertelny Książę Podziemi będziesz dzierżyć moce i mistyczne bronie bogów Olimpu, by uwolnić się z uścisku samego boga umarłych, stale rosnąc w siłę i odkrywając coraz więcej elementów fabuły z każdą unikalną próbą ucieczki. Wspierają Cię bogowie Olimpu! Poznaj Zeusa, Atenę, Posejdona i wielu innych, i wybieraj z mnóstwa potężnych Darów, które wzmocnią Twoje umiejętności. Na odkrycie czeka tysiące możliwości wzmocnienia postaci. Czeka na Ciebie obsada niezwykłych, przyciągających uwagę postaci; każda z własnym, podłożonym głosem! Rozwiń z nimi relacje i przeżyj tysiące wyjątkowych chwil, jednocześnie dowiadując się, o co tak naprawdę toczy się gra dla tej dużej, dysfunkcyjnej rodziny.

Hades – opis z Microsoft Store

Zobacz też: Oto Xiaomi Redmi 10 – firma zdradziła prawie wszystko o nowym smartfonie.

Hades to roguelike, który przenosi nas w świat greckiej mitologii. Produkcja potrafi wciągnąć na wiele godzin, więc jeżeli ktoś nie ma planów na weekend, to już może się zabierać za ten tytuł. Z pewnością nie pożałuje.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy