Far Cry 5 za darmo weekend

Far Cry 5 za darmo przez weekend – Ubisoft zaprasza do zniszczenia kultu

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Przez weekend można sprawdzać Far Cry 5 za darmo na platformach PC, Xbox oraz PlayStation. Ubisoft w ten sposób przypomina o swojej produkcji i jednocześnie daje znać, że premiera nowej odsłony już niebawem. Wprawdzie na Far Cry 6 trzeba jeszcze trochę poczekać, ale ci, którzy nie mieli możliwości zagrać w piątą część serii, teraz mogą to nadrobić. I to zupełnie za darmo.

Far Cry 5 za darmo przez weekend

Far Cry 5 za darmo weekend

Ponoć pogoda na weekend ma być całkiem przyjemna, ale jeżeli ktoś woli zostać w domu i nadrobić zaległości w grach, to teraz ma okazję zrobić to z Far Cry 5. Ubisoft postanowiło zrobić całkiem przyjemną niespodziankę swoim fanom i udostępniło produkcję za darmo na wszystkich platformach. Na komputerach osobistych można spróbować swoich sił w Ubisoft Store, Epic Games Store oraz Google Stadia. Widać więc, że nie trzeba mieć nawet mocnego komputera, by sprawdzić Far Cry 5 za darmo przez weekend. Tytuł dostępny jest także na konsolach Xbox Series X|S oraz PlayStation 4 i 5. Grać za darmo będzie można do poniedziałku 9 sierpnia, a jeżeli ktoś się „wciągnie”, to jest szansa, że tytuł zdąży ukończyć w tym czasie.

Los Hope County leży w twoich rękach. Rozpraw się z kultem w pojedynkę lub razem z innym członkiem ruchu oporu w trybie kooperacyjnym i siej spustoszenie wśród kultystów Seeda. W tej największej grze w historii serii Far Cry do twojej dyspozycji będzie wszystko – od spluw do wynajęcia po najbardziej kozacki arsenał po tej stronie Mississippi.

Far Cry 5 – opis producenta

Zobacz też: Jest jeszcze czas, by odebrać A Plague Tale zupełnie za darmo na PC!

Wiadomo, że fani serii mają tytuł już dawno za sobą, ale jeżeli ktoś nigdy nie grał w Far Cry, to warto sprawdzić produkcję. Nowa odsłona serii pojawi się na rynku na początku października, więc trzeba jeszcze chwilę poczekać, ale pierwsze materiały z gry pokazują, że chyba warto.

Źródło: Ubisoft

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy