Teraz można mieć za darmo Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, jeżeli posiada się wykupioną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold. Ta druga jest też częścią subskrypcji Ultimate, więc tak naprawdę wystarczy opłacony jeden dostęp, by uzyskać produkcję Blizzarda za darmo. Co trzeba zrobić?

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition za darmo w Xbox Game Pass

Jeżeli jesteście fanami Pana Ciemności, to teraz macie bardzo ciekawą okazję, którą szkoda przegapić. Otóż Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition jest obecnie dostępny za darmo na konsole Xbox. Trzeba opłacać tylko subskrypcję Game Pass Ultimate lub Live Gold. Żeby mieć grę, trzeba uruchomić konsolę (Xbox One lub Series X|S), wejść do sklepu Microsoft i znaleźć wspomniana tutaj pozycję. Ta powinna być dostępna za darmo. Po kliknięciu przycisku „zainstaluj” rozpocznie się pobieranie.

To przeżarte do szpiku kości złem wydanie Diablo III – Ultimate Evil Edition – zawiera zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek Reaper of Souls. Wciel się w jednego z ostatnich obrońców ludzkości — krzyżowca, barbarzyńcę, szamana, mnicha, łowczynię demonów lub czarownicę — i rozwijaj swoją postać, zdobywając legendarne skarby oraz odkrywając nowe, niszczycielskie moce i zdolności. Graj solo lub stwórz drużynę z nawet czterech bohaterów — grających lokalnie na jednym ekranie albo w sieci. Siej spustoszenie w szeregach sług zła i poznaj fabułę Diablo III na przestrzeni wszystkich pięciu aktów; przemierzaj otwarty świat w trybie przygodowym lub poluj na pradawne demony i potwory, które czają się w mrocznych ostępach krain śmiertelników. Niniejsza zawartość do pobrania obejmuje pełną wersję gry.

Opis gry z Microsoft Store

Zobacz też: YouTube Premium może być tańsze – firma testuje rozwiązanie Lite.

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition to podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem Reaper of Souls. Normalnie za takie wydanie zapłacimy sporo pieniędzy, więc warto skorzystać. Szczególnie, że nie podano, do kiedy ma obowiązywać promocja.

Aktualizacja

Wygląda na to, że darmowe Diablo III było wynikiem błędu po stronie sklepu Microsoft. Produkcja już jest w normalnej cenie, ale przez kilka godziny była darmowa.

Źródło: XGP.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.