Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 umiera – to ostatnie tygodnie „życia” popularnej gry

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

To już koniec, a przynajmniej ten nastąpi niedługo. Forza Motorsport 7 już niebawem nie będzie dostępna do kupienia w sklepie Microsoft oraz zniknie z subskrypcji Xbox Game Pass. To więc ostatnia chwila na to, by dokonać zakupu, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło. Dzięki temu, gra zostanie przypisana do naszej biblioteki już na zawsze.

Forza Motorsport 7 – gra znika z Game Pass i sklepu Microsoftu

15 września 2021 roku ma być ostatnim dniem, kiedy Forza Motorsport 7 będzie dostępna w sklepie Microsoftu. To także data, kiedy tytuł zniknie z Xbox Game Pass, czyli usługi zapewniającej dostęp do pokaźnej biblioteki gier w ramach jednej subskrypcji. I choć Forza Motorsport 7 pojawiła się na rynku przed kilkoma laty (premiera w 2017), to dalej jest jednym z popularniejszych tytułów. W końcu sama Forza to produkcja, która przyciąga graczy do platformy Xbox już od lat. Jednak wszystko kiedyś się kończy, a data „uśmiercenia” Forza Motorsport 7 przypada na połowę września.

Forza Motorsport 7 to gra stworzona z myślą o miłośnikach jazdy, driftu, wyścigów drag, tuningu, projektowania i wszystkiego, co ma związek z samochodami. Poprowadź auta swoich marzeń: masz do wyboru ponad 700 niesamowitych pojazdów, w tym największe kolekcje Ferrari, Porsche i Lamborghini. Sprawdź swoje umiejętności w 30 słynnych lokalizacjach i na 200 torach o zmiennych warunkach. Ciesz się przepiękną grafiką HDR w natywnej rozdzielczości 4K z częstotliwością 60 kl./s!

Opis gry ze sklepu Microsoft.

Zobacz też: Co przynosi aktualizacja HBO Go?

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że jeżeli ktoś posiada już wersję cyfrową gry, dalej będzie mógł w nią grać. Jeżeli też zakupiło się kiedyś choć jedno DLC do tytułu, graczom mają dostać kody na cyfrową wersję standardową produkcji. Takie kody mają być wysyłane do 2 sierpnia, a jeżeli kod się nie pojawi, należy się zgłosić do centrum pomocy firmy Microsoft. Teraz produkcję można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Microsoft.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy