train sim world 2

Coś dla maszynistów i fanów strzelania, czyli porcja darmowych gier na Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Skoro dziś czwartek, to na Epic Games Store pojawiła się kolejna porcja darmowych gier. Tym razem gracze dostaną do swojej dyspozycji dwie produkcje, które są skrajnie różne. Z jednej strony mamy możliwość zarządzania koleją, a z drugiej będziemy zasypywani pociskami. Co dziś oferuje nam Epic Games Store za darmo?

Porcja darmowych gier od Epic Games Store

Mothergunship

Tym razem do odebrania są dwie produkcje – Train Sim World 2 oraz Mothergunship. I jak zwykle w przypadku Epic Games Store, czas na odebranie gier mamy do kolejnego czwartku (05.08) do godziny 17.00. Wystarczy więc przypisać gry do swojego konta, by mieć je za darmo na zawsze. Za tydzień pojawić ma się za to A Plague Tale: Innocence, więc warto już czekać. Poniżej znajdziecie opisy gier, które teraz możecie odebrać za darmo.

Poznaj kulisy niemieckiej szybkiej kolei międzymiastowej i po raz pierwszy siądź za sterami słynnego składu DB ICE 3M. Użyj nastawnika jazdy i wyjedź z Kolonii, rozwijając niesamowitą prędkość. Zajmij się przewozem ładunków i okiełznaj moc lokomotywy towarowej CSX AC4400CW na linii Sand Patch Grade, gdzie znajduje się Cumberland Terminal. Poznaj plan Bakerloo Line, światowej sławy linii londyńskiego metra, oraz znajdujące się na niej stacje. W grze wiernie odwzorowano detale wszelkich licencji, których potrzebuje maszynista. Zasiadasz w kabinie z pełnią uprawnień.

Train Sim World 2

Zobacz też: Zwiastun FIFA 22 pokazuje, co dobrego czeka na wybranych graczy.

MOTHERGUNSHIP łączy intensywność rozgrywki typu „bullet-hell” z gatunkiem FPS i zapewnia największą liczbę opcji modyfikacji uzbrojenia, jaka kiedykolwiek pojawiła się w grze komputerowej. Twórz karabinowe monstra, których nikt nie mógłby unieść, walcz z gigantycznymi bossami i zmierz się z losowo generowanym światem, zbliżając się nieubłaganie do serca obcej floty z zamiarem zniszczenia statku MOTHERGUNSHIP! Mimo nikłych szans na zwycięstwo musisz stanąć do walki w brutalnych, nieustających bitwach, podczas których tylko szybkie myślenie może Cię uratować. Unikaj setek pocisków w tej unikalnej pierwszoosobowej strzelance z elementami rozgrywki typu „bullet-hell”. Każdy statek kryje w sobie hordy kosmicznych maszyn, śmiertelne pułapki i przerażających bossów, którzy są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, by uniemożliwić Ci ocalenie ludzkości. Daj im popalić.

MOTHERGUNSHIP

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy