Games with Gold

Games with Gold na sierpień 2021 – Microsoft przedstawia swoją ofertę

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Oferta Games with Gold na sierpień 2021 została właśnie zaprezentowana przez Microsoft. Mówimy tutaj o produkcjach, które są dodawane „za darmo” dla osób opłacających subskrypcję lub korzystających z Xbox Game Pass Ultimate. W najbliższych dniach pojawią się nowe tytuły, które będzie przypisać do swojego konta. W co ciekawego będą mogli zagrać posiadacze konsol Xbox?

Games with Gold na sierpień 2021 – lista gier

Dziś poznaliśmy gry, które trafią w przyszłym tygodniu do usługi Sony, czyli PlayStation Plus. Oferta dla subskrybentów korzystających z PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wygląda ciekawie, choć nie ma tam zbyt dużo interesujących produkcji. W przypadku Game with Gold na sierpień 2021 sprawa wygląda podobnie. W obu przypadkach mówimy więc o tytułach, które mogą się podobać, ale niekoniecznie są grami, które „zmuszą” kogoś do zakupu subskrypcji. Tak prezentuje się lista gier, które trafią do Games with Gold.

  • Darksiders III (1 – 31 sierpnia) – Xbox One, Xbox Series X|S
  • Yooka-Laylee (16 sierpnia – 15 września) – Xbox One, Xbox Series X|S
  • Lost Planet 3 (1 – 15 sierpnia) – Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  • Garou: Mark of the Wolves (16 – 31 sierpnia) –  Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Zdecydowanie największym z tytułów, który trafi zaraz do subskrybentów, jest Darksiders III. Produkcja swój debiut miała pod koniec 2018 roku i powstała już w nowym studiu. Gra okazała się sporym sukcesem, choć nie wszystkim graczom spodobało się zakończenie. Samo Darksiders III to efektowny slasher, a gracze wcielają się tutaj w postać Furii. Ta musi się zmierzyć z Siedmioma Grzechami Głównymi oraz ich licznymi pomocnikami. Akcji jest sporo, więc jeżeli ktoś jeszcze produkcji nie zna, teraz ma okazję się z nią zapoznać.

Zobacz też: Premiera POCO X3 GT – co nowego przynosi ten smartfon?

Microsoft nie musi się teraz zbytnio starać, jeżeli chodzi o Games with Gold, bo większość dobrego ląduje w Game Pass. Mimo wszystko sierpniowa oferta jest całkiem ciekawa.

Źródło: Microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy