Battlefield 1 za darmo

Battlefield 1 za darmo na PC do końca weekendu – warto wypróbować

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Battlefield 1 dostępny jest teraz zupełnie za darmo, ale tylko do końca weekendu. To i tak dobra okazja, by zagrać w produkcję jeszcze przed premierą kolejnej części, czyli Battlefield 2042. Tym razem produkcja dostępna jest na platformie Steam, czyli nie powinno być problemu z dostępem do niej.

Battlefield 1 za darmo na PC

Warto tutaj dodać, że Battlefield 1 za darmo na PC można mieć jeszcze na platformie Origin. Tutaj jednak trzeba być subskrybentem usługi Amazon Gaming, co wiąże się z opłatami w wysokości 5,99 euro miesięcznie. Oczywiście z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, ale lepiej o tym pamiętać, bo w końcu to zawsze jakaś oszczędność. Szczególnie wtedy, kiedy z Amazon Gaming korzysta się tylko sporadycznie. Battlefield 1 na Amazon Gaming można będzie odebrać do 4 sierpnia. Możecie to zrobić wchodząc TUTAJ. I jest jeszcze jedna miła niespodzianka, ponieważ od 2 sierpnia, również na Amazon Gaming, dodany zostanie za darmo Battlefield 5.

Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do zniszczalnego otoczenia i zmieniającej się pogody. Bij się jako piechur, szarżuj na wroga konno lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i dwupłatowców po ogromne behemoty, największe pojazdy w historii serii Battlefield.

Opis produkcji

Zobacz też: Kupujesz smartfon? Canal+ Online dostaniesz za darmo.

Jeżeli jednak nie chcemy opłacać subskrypcji lub zakładać konta na Amazon Gaming, to warto wejść na Steam, gdzie Battlefield 1 będzie za darmo do końca tego weekendu. Mowa zarówno o kampanii single player, jak i rozgrywkach sieciowych.

Źródło: Steam

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy