Chernobylite PC zwiastun

Nowy zwiastun Chernobylite dla tych, którzy nie mogą doczekać się STALKER-a 2

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Pojawił się nowy zwiastun Chernobylite, czyli polskiej produkcji, która zadebiutuje oficjalnie już za niecałe dwa tygodnie. Możemy spojrzeć na historię jednej z postaci, ale twórcy udostępnili także trochę nowych materiałów odnośnie samej gry. Zapowiada się bardzo ciekawy tytuł dla wszystkich fanów tematów związanych z Czarnobylem.

Nowy zwiastun Chernobylite

Chernobylite swoją oficjalną premierę będzie miał 28 lipca tego roku. Wprawdzie gra dostępna jest już od jakiegoś czasu we wczesnym dostępie na Steam, to oficjalnie pojawi się na rynku dopiero pod koniec miesiąca. Teraz The Farm 51, czyli studio odpowiedzialne za tytuł, wypuściło nowy zwiastun Chernobylite. Tym razem fabularny, który rozszerza odrobinę wiedzę o tym, kim ma być Czarny Stalker i jaka jest jego relacja z Igorem, czyli głównym bohaterem opowieści. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że twórcy zdradzą w zwiastunie wszystko, ale bardzo dobrze, że tak nie robią.

Chernobylite to survival horror science-fiction, łączący swobodną eksplorację niepokojącego świata z nieliniową narracją oraz mechanikami RPG. Dokonuj wyborów, ale pamiętaj: będą one miały nie tylko bezpośredni wpływ na Strefę tu i teraz. Czasem odczujesz konsekwencje dopiero wiele godzin później. Wciel się w naukowca, jednego z byłych pracowników elektrowni w Czarnobylu, i przeprowadź śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia ukochanej. Postaraj się przetrwać i wydrzeć Zonie jej mroczne sekrety. Pamiętaj, że obecność uzbrojonych żołnierzy nie jest Twoim jedynym zmartwieniem. Przygotuj się na ekscytującą przygodę obejmującą survival, spiski, koszmary, namiętności i obsesje. Przygodę, która pokaże Ci, że nie chodzi o to, jak stawić czoła własnym lękom, ale jak je przetrwać.

Chernobylite – opis z platformy Steam

Zobacz też: W Netii można mieć za darmo Internet i telewizję przez trzy miesiące.

Twórcy udostępnili także nagrania, na których można z bliska przyjrzeć się miejscom w samej grze. Te mają być wyjątkowo dobrze odwzorowane. Jeżeli więc ktoś chciał zobaczyć Czarnobyl „od środka”, to tutaj będzie miał okazję.

Źródło: Steam

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy