Darmowe gry od Epic Games – od dziś przygodówka i strategia do odebrania

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Po raz kolejny pojawiają się darmowe gry na Epic Games Store, które przez najbliższy tydzień będzie można odebrać. Tym razem  platforma oferuje dwie produkcje, które mogą przypaść do gustu graczom szukającym inteligentnej rozrywki. Dostaniemy przygodówkę oraz strategię, która została stworzona przez jednego z twórców Civilization IV.

Darmowe gry od Epic Games

Offworld Trading Company
Offworld Trading Company

Do 22 lipca do godziny 17.00 można przypisać do swojego konta na Epic Games Store dwie produkcje – Offworld Trading Company oraz Obduction. Pierwsza z nich to strategia, która zabiera nas na już skolonizowanego Marsa. W drugiej z gier także przeniesiemy się na inną planetę, ale w Obduction przyjdzie nam rozwiązać wyjątkową tajemnicę.

Mars został skolonizowany. Aby zapewnić mu rozwój, do inicjatywy zaproszono największe ziemskie korporacje. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy. W obliczu stających się rzeczywistością podróży kosmicznych oraz kurczących się łatwo dostępnych surowców na Ziemi, ludzie, pełni nadziei w pogoni za fortuną, wyruszają, by przekroczyć kolejną granicę: Marsa. Zdecyduj o losie kolonizacji Marsa w dynamicznym trybie kampanii dla pojedynczego gracza. Na swojej drodze spotkasz różnych dyrektorów generalnych obdarzonych unikalnymi cechami i umiejętnościami. Odszyfruj ich motywacje i plany zdominowania przyszłości Marsa na przestrzeni wielogodzinnej rozgrywki.

Offworld Trading Company – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Syberia i Syberia II za darmo na PC!

Obduction
Obduction

Nowa przygodówka science-fiction od niezależnego studia Cyan, które stworzyło Myst. Pewnej pochmurnej nocy, gdy spacerujesz nad jeziorem, z rozgwieżdżonego nieba spada organiczny artefakt, który z niewiadomych powodów i nie pytając o zgodę, przenosi Cię na drugi koniec wszechświata. Dziwne światy Obduction wyjawią Ci swoje sekrety, jeśli odważysz się na ich eksplorację oraz rozważenie oferowanych przez nie wskazówek. Rozkoszując się nieziemskim pięknem i odkrywając enigmatyczne krainy, pamiętaj jednak, że Twoje wybory będą miały istotne konsekwencje. Teraz to Twoja historia.

Obduction – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy