ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Diablo II zmiana balansu

Nie wszystko się podoba fanom w Diablo II Resurrected i Blizzard to szanuje

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Gry

Wielkimi krokami zbliża się data premiery Diablo II Resurrected, ale zanim gra pojawi się we wrześniu, Blizzard podzielił się dużymi zmianami, jakie wprowadza w niej na podstawie opinii graczy. Gigant zebrał te opinie podczas technicznej alfy, która odbyła się w kwietniu, więc jeśli graliście w nią i zgłosiliście swoje pomysły Blizzardowi, możecie sprawdzić listę, czy wasze opinie spowodowały jakieś zmiany w tej odświeżonej wersji kultowego tytułu.

Diablo II Resurrected ze zmianami sugerowanymi przez fanów

Diablo II Resurrected ze zmianami sugerowanymi przez fanów
Może to sentyment, ale najstarsza wersja według mnie wygląda najlepiej.

W poście na blogu Battle.net, Blizzard ogłosił, że poprawił kilka elementów graficznych. Umiejętności, których grafika została zaktualizowana, to Błyskawica i Zamieć — czyli dwa czary Czarodziejki — oraz umiejętność Paladyna — Święte Zamrożenie. Blizzard twierdzi, że zaktualizował również efekty wizualne, które pokazują, kiedy potwory zostają uszkodzone lub unieruchomione przez zaklęcia, trucizny lub inne mechaniki rozgrywki, więc w przyszłości powinny one być bardziej widoczne. Oprócz tego Blizzard twierdzi, że zaktualizował wygląd ikon mikstur, klejnotów, zwojów, broni, zbroi i przedmiotów questowych, aby były bardziej charakterystyczne. Porównanie możecie zobaczyć na powyższym obrazku, na którym widać oryginalną czaszkę Diablo II na górze, oryginalną czaszkę Diablo II Resurrected na środku, a na końcu poprawioną czaszkę Diablo II Resurrected na dole.

Zobacz też: Ważny update systemu Windows 10 już do pobrania. Oto zmiany

Dodatkowo Diablo II Resurrected otrzyma przełącznik nazw przedmiotów, dzięki czemu nie trzeba będzie już trzymać klawisza, aby zobaczyć nazwy przedmiotów, które leżą na ziemi. Oprócz tego wprowadzono kilka zmian w kolorze Automapy, które pomogą jej lepiej odróżnić się od świata gry, jeśli używamy jej w trybie nakładki. W prawdopodobnie największej aktualizacji opisanej w tym wpisie Blizzard ujawnił również, że zwiększy się ilość miejsca w skrytce o dwie dodatkowe zakładki. Oznacza to w sumie 300 pól na przedmioty. Dostaniemy również zegar, który niewątpliwie przyda się niektórym z nas, aby nie grać do białego rana, a Blizzard wprowadził kilka zmian, aby gracze nie pojawiali się na wrogim terenie przed pełnym załadowaniem gry, co mogło prowadzić do szybkiego zgonu.

Źródło: SlashGear

Sprawdź najnowsze wpisy