PS Plus lipiec 2021

Gry z PS Plus na lipiec 2021 już dostępne – co warto dopisać do biblioteki?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Lipiec 2021 przynosi do PS Plus kolejne trzy tytuły. Od dziś posiadacze subskrypcji mogą dopisywać je do swojej biblioteki. Zdecydowanie warto to zrobić, bo choć dla wielu graczy to produkcje, które już dawno mają za sobą, to jedna z nich przychodzi w zupełnie nowej odsłonie. Przynajmniej częściowo, ale tutaj cieszyć z nowości będą mogli się tylko posiadacze PlayStation 5.

Gry z PS Plus na lipiec 2021 do pobrania – co warto sprawdzić?

Przez najbliższy miesiąc posiadacze PS Plus będą mogli dopisywać do swojej biblioteki gier trzy nowe produkcje. Jeżeli ktoś wcześniej nie korzystał z subskrypcji od Sony, to wyjaśniamy, jak to działa. Tytuł przypisany z PS Plus będzie aktywny do czasu, aż będziemy mieli opłaconą subskrypcję. W momencie jej wygaśnięcia, gry przypisane z PS Plus do biblioteki przestaną być aktywne. W tym miesiącu można dopisać do swojego konta następujące produkcje:

  • A Plague Tale: Innocence (tylko na konsolę PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4
  • WWE 2K Battlegrounds

Warto zwrócić szczególną uwagę na pierwszą z nich. A Plague Tale: Innocence to tytuł, który po premierze zyskał naprawdę dużą bazę fanów. To w dużej mierze gra polegająca na skradaniu się oraz unikaniu przeciwników. Akcja dzieje się w XIV-wiecznej Anglii, gdzie panoszy się czarna śmierć, a gracze wcielają się w Amicę, która musi ochronić siebie i swojego młodszego brata przed Inkwizycją. Pozycja w wersji na PS5 będzie działała w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K.  To może być nowe doznanie dla kogoś, kto tytuł przechodził już na PlayStation 4.

Zobacz też: Jeff Bezos nie jest już szefem Amazon.

Kolejne dwie produkcje dostępne teraz w PS Plus także powinny przynieść sporo dobrej zabawy. Szczególnie Call of Duty: Black Ops 4. To pozycja dla tych, którzy lubią FPS-y, choć akurat ta część nie spotkała się ze zbyt dobrym przyjęciem ze strony fanów. WWE 2K Battlegrounds może dobrze sprawdzić się na imprezach, więc też warto go przypisać do swojej biblioteki. Produkcje znajdziecie w sekcji PS Plus już po zalogowaniu się na konsolę.

Źródło: Sony

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy