ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Ps plus lipiec 2021

Oferta PS Plus na lipiec 2021 – trzy mocne tytuły na PS5 i PS4

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na lipiec 2021 prezentuje się naprawdę ciekawie. Posiadacze PS5 będą mogli liczyć na jedną produkcję więcej, niż gracze korzystający jeszcze z PS4. Sony postanowiło tym razem dać do lipcowego zestawiania „darmowych gier” mocne tytuły. Wprawdzie jeden z nich ma już swoje lata, ale dla niektórych może być dalej wartościowy.

Oferta PS Plus na lipiec 2021 – lista gier

Nie ma co dłużej trzymać Was w niepewności. Subskrybenci PS Plus w lipcu będą mogli przypisać do swojego konta trzy produkcje, a oto one.

  • A Plague Tale: Innocence (tylko na konsolę PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4
  • WWE 2K Battlegrounds

Pierwsza z produkcji, czyli A Plague Tale: Innocence dostępna będzie tylko dla posiadaczy PlayStation 5. Kilka dni temu pojawiły się przecieki sugerujące, że właśnie ten tytuł będzie dostępny w lipcu 2021 w PS Plus i okazuje się teraz, że to prawda. To też dobra wiadomość dla tych, którzy nie ograli jeszcze produkcji, bo ta wersja przynosi poprawki względem oryginału. Możemy spodziewać się rozdzielczości 4K UHD oraz 60 klatek na sekundę. Wprawdzie A Plague Tale: Innocence nie jest najnowszą produkcją, bo swoją premierę miała w 2019 roku, ale została bardzo ciepło przyjęta przez graczy oraz recenzentów. W grze przyjdzie nam walczyć nie tylko z ludźmi, ale przede wszystkim nie dać się pokonać… szczurom. Druga część produkcji jest już w produkcji, więc warto ograć pierwszą.

Zobacz też: Monitor kineskopowy doskonale radzi sobie z PlayStation 5.

Kolejne dwie produkcje będą już dostępne dla wszystkich (PS4 oraz PS5). Największą z nich jest Call of Duty: Black Ops 4, czyli jedna z części bardzo popularnej strzelanki FPS. Jednak to już dość wiekowy tytuł, który musi się teraz mierzyć z darmowym Call of Duty: Warzone, więc zainteresowanie nim może być niewielkie. Ostatnia z produkcji w ofercie PS Plus na lipiec 2021 to WWE 2K Battlegrounds. Jeżeli ktoś jest miłośnikiem wrestlingu, to powinien się tytułem zainteresować.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy