Humankind PC

Polska okładka Humankind wygląda świetnie – to specjalna wersja dla naszego kraju

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Humankind będzie strategią, którą wyda SEGA, a w Polsce Cenega. Sama produkcja ma opowiadać o dziejach ludzkości i skoro można w niej także podążać wątkiem związanym z Polską, gra doczekała się specjalnej okładki. Produkcja tworzona przez Amplitude Studios może być ciekawą alternatywą dla uwielbianej przez fanów strategii serii Civilization. Co już wiemy o produkcji?

Humankind z polską okładką

Humankind polska okładka

Tytuł zadebiutuje tylko na platformie PC (Steam, Epic Games Store oraz Google Stadia), więc mówimy tutaj o produkcji pomyślanej typowo pod klawiaturę i myszkę. I choć tytuł będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej, warto przemyśleć sprawę nad wydaniem fizycznym. To bowiem otrzyma specjalną okładkę. Ta została przygotowana specjalnie z myślą o Polsce. Grafikę stworzył Przemysław Świszcz, który ma na swoim koncie m.in. komiks „Mieszko”. Ta specjalnie przygotowana wersja gry nie ogranicza się jednak tylko do grafiki na okładce. Rzadko kiedy zdarza się, by wydawcy przygotowywali specjalną wersję okładki tylko na potrzeby jednego rynku. Edycja premierowa Humankind będzie zawierała jeszcze kilka dodatków, a sama premiera gry odbędzie się 17 sierpnia.

  • Dwustronną monetę decyzji
  • Dwustronny plakat z drzewkami jednostek i technologii
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry Humankind
  • Pakiet Notre Dame
  • Zestaw awatarów i ikon gracza z Budyką, Lucy i Edgarem Allanem Poem

Zobacz też: Forza Horizon 5 najlepszą grą targów E3 2021.

Łącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę klasyczną wejdź jako Majowie, w średniowiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne cechy i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kombinacji. Mierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, aby stworzyć własną wizję świata.

Humankind – opis z Epic Store Games

Źródło: Cenega informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy