Cyberpunk 2077 wciąż nie dla PlayStation 4

Wiadomo już, kiedy Cyberpunk 2077 pojawi się ponownie w PS Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Cyberpunk 2077 wraca do PS Store. Takie informacje podało CD Projekt i co więcej, wiemy już, kiedy produkcja ponownie pojawi się w sklepie cyfrowym Sony. To znak, że z tytułem jest już na tyle dobrze na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 4), że obie firmy doszły do porozumienia. Oznacza to też, że procedura zwrotów gry w wersji cyfrowej wróci w tym przypadku do normy.

Cyberpunk 2077 w PS Store – kiedy wróci gra?

Cyberpunk 2077 ps store kiedy

Nie przedłużając, Cyberpunk 2077 wróci do PS Store jeszcze w czerwcu. Konkretniej z dniem 21 czerwca produkcja ma pojawić się w cyfrowej dystrybucji. Ponownie, bo niedługo po swojej premierze została z niej wycofana. Przynajmniej jeżeli chodzi o grę w wersji na konsole PlayStation. Tego problemu nie było w przypadku gier na Xbox-a, choć tam także produkcja cierpiała na sporo niedoróbek. Jednak to gracze korzystający z konsol Sony najbardziej ucierpieli. Firma zdecydowała się nawet na przyjmowanie zwrotów, choć zazwyczaj w takiej sytuacji, nie było to takie proste. Od czasu usunięcia gry z PS Store minęło już pół roku. W międzyczasie pojawiło się kilka dużych aktualizacji i sporo mniejszych, więc widać Sony zdecydowało się dać CD Projekt RED drugą szansę.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 66/2020 z dnia 18 grudnia 2020 r., Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r.

Komunikat CD Projekt

Zobacz też: Samsung stawia na kolor – także w lodówkach.

Nie wiemy jeszcze, ile przyjdzie zapłacić graczom za cyfrową wersję Cyberpunk 2077 na PlayStation. Tego powinniśmy się dowiedzieć bliżej ponownej premiery produkcji. Obecność gry w PS Store może wpłynąć pozytywnie na wyniki sprzedaży gry. W końcu wielu graczy będzie chciało sprawdzić tytuł osobiście już po poprawkach lub na konsoli nowej generacji.

Źródło: CD Projekt / PPE

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy