Residen Evill Village DLC

Resident Evil Village doczeka się DLC – gratka dla fanów horrorów

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Resident Evil Village to jeden z hitów ostatnich miesięcy, a teraz fani produkcji Capcomu mogą już wypatrywać DLC. Rozszerzenie do produkcji zostało zapowiedziane podczas konferencji firmy, ale zbyt dużo szczegółów odnośnie tytułu jeszcze nie poznaliśmy. Capcom mógłby teraz osiąść na laurach i tylko liczyć pieniądze zarobione na swoich markach, ale na szczęście tak się nie stało.

Residen Evil Village – nadciąga pierwsze DLC

Kacper pisał dla Was ostatnio, jak grało mu się w kolejną część popularnej serii horrorów. Jego recenzja Resident Evil Village pokazuje, że tytuł warto mieć w swojej kolekcji, a szczególnie wtedy, kiedy podobała nam się poprzednia odsłona. Capcom nie wymyślił może koła na nowo, ale pokazał, że gra dalej może być rozwijana. Teraz wiemy już, że pojawi się DLC do Resident Evil Village. Dostaliśmy także krótki teaser, ale brakuje jeszcze szczegółów na temat samego dodatku.

Na więcej informacji odnośnie fabularnego rozszerzenia Resident Evil Village przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Wiadomo za to, że w przyszłym miesiącu ma zadebiutować sieciowa odsłona serii, czyli Resident Evil RE: Verse. Ta wersja produkcji dostępna będzie dla posiadaczy ósmej części gry, więc każdy, kto ma za sobą już przeprawę z potworami, będzie mógł się zmierzyć z prawdziwym przeciwnikiem. RE: Verse będzie zabierało graczy na bitwy, gdzie będzie można uczestniczyć w aż sześcioosobowych zespołach. Potyczki mają być krótkie, bo zaledwie pięciominutowe, ale intensywne. Wersja beta produkcji już działa, ale na prawdziwą premierę nie trzeba już długo czekać.

Zobacz też: Masa szczegółów odnośnie STALKER 2.

Capcom na swoim wydarzeniu na E3 2021 nie pokazał zbyt wiele nowości, bo i nie musiał. Zostało przypomniane jeszcze, że pojawi się niedługo Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Posiadacze Nintendo Switch mogą także oczekiwać nowości dla Monster Hunter Rise. 27 lipca pojawi się jeszcze The Great Ace Attorney Chronicles na PlayStation 4, Nintendo Switcha oraz PC.

Źródło: Capcom / E3

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy