ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Control za darmo PC

Control i Genshin Impact za darmo – dwa tytuły, które warto mieć w kolekcji

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Control oraz Genshin Impact są teraz do odebrania za darmo. I tak, ponownie za sprawą Epic Games Store, czyli czas na odebranie gier i przypisanie ich do swojego konta jest ograniczony. Warto więc zrobić to od razu, by potem przypadkiem nie zapomnieć, bo byłoby szkoda. W końcu dwie gry za darmo to jednak rzadkość, a szczególnie takie, jak teraz oferuje Epic Games Store.

Control za darmo na PC

Control za darmo PC Epic Games Store

Do 17.06 do godziny 17.00 można przypisywać do swojego konta na Epic Games Store nową produkcję. Pierwsza z nich, czyli Control od Remedy Entertainment, to tytuł z rodzaju tych, które albo się pokocha albo wzruszy się ramionami. To też klasyczna produkcja od Remedy, czyli trzecioosobowa strzelanka w dość zamkniętych przestrzeniach. Tytuł miał trochę problemów z wydajnością na początku, ale aktualizacje poprawiły sytuację. Gra była już bezpłatnie oddawana w ręce posiadaczy konsol Xbox oraz PlayStation w ramach abonamentów. Teraz przyszła pora na PC-towców. Produkcję znajdziecie pod tym adresem.

Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Świat Control ma do opowiedzenia swoją własną historię, podobnie jak sprzymierzeńcy, których Jesse napotka na swojej drodze. Współpracując z innymi agentami, bohaterka wpada na trop dziwnych eksperymentów i sekretów.

Opis z Epic Games Store

Zobacz też: Xbox Game Pass ma trafić także na Smart TV.

Genshin Impact za darmo na PC

Genshin Impact

Genshin Impact to już zupełnie inna produkcja, niż Control, ale także warta uwagi. Jednak w przeciwieństwie do dzieła Remedy, tutaj nie ma ograniczeń czasowych, więc tytuł za darmo będzie czekał na graczy przez długi czas. Znajdziecie go tutaj. Genshin Impact to produkcja RPG z otwartym światem, która pojawiła się na rynku w 2020 roku. Warto sprawdzić.

Wejdź do Teyvat, rozległego świata, który tętni życiem i jest pełen energii żywiołów. Wraz z rodzeństwem przybywasz tutaj z innego świata. Rozdzielony przez nieznanego boga, pozbawiony mocy i zmuszony do głębokiego snu, budzisz się teraz w świecie zupełnie innym niż świat, do którego wkroczyłeś po raz pierwszy. Tak zaczyna się Twoja podróż przez Teyvat, aby znaleźć odpowiedzi u Siódemki — bogów każdego żywiołu. Na tej drodze przygotuj się na odkrywanie każdego milimetra tego cudownego świata, łącz siły z różnymi postaciami i odkrywaj niezliczone tajemnice, które skrywa Teyvat…

Opis z PS Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy