ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
tani xbox game pass ultimate

Tani Game Pass Ultimate powoli się kończy? Microsoft zauważa „lukę” w swoim rozumowaniu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Tani Game Pass Ultimate może niedługo stać się przeszłością. Może nie do końca tani, a z pewnością tańszy. Microsoft zdaje się, że zauważył „lukę” w swoim regulaminie i postanowił ją naprawić, co z pewnością nie spodoba się użytkownikom usługi. Jednak w tym działaniu jest coś więcej, niż tylko naprawianie tego, czego się nie zauważyło. W końcu mówimy o usłudze, która ma zarabiać.

Tani Game Pass Ultimate – z EA Play nie będzie dużo taniej

tani xbox game pass ultimate

Istnieje kilka sposobów na to, by dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate był tańszy, niż 54,99 złotych miesięcznie. Teraz na przykład aktywna jest jeszcze promocja dla nowych klientów, gdzie za pierwsze trzy miesiące zapłaci się jedynie 4 złote. To coś, co zdecydowanie warto wykorzystać, bo choć Microsoft co jakiś czas uruchamia taką promocję, to nie trwa ona wiecznie. Jest także inny sposób na to, by skorzystać z tańszego Game Pass Ultimate. Wymagało to zakupienia dostępu do EA Play. Gracze, którzy kupowali dostęp do EA Play, mogli skorzystać z opcji przekonwertowania jednej subskrypcji na drugą.

Roczny dostęp do EA Play kosztuje 79,99 złotych, a do tej pory można było go przekonwertować na 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate. W ten sposób oszczędzało się aż 139,97 złotych (jeżeli patrzy się po pełnych cenach subskrypcji). I wielu graczy korzystało z takiej możliwości, ale teraz Microsoft to zmienił. Taki zapis pojawił się w regulaminie usługi. Taka konwersja dalej jest możliwa, ale zamiast 4 miesięcy, przełoży się to na 2 miesiące. To dalej oszczędność dla graczy (29,99 złotych), ale zdecydowanie mniejsza, niż jeszcze do niedawna.

Zobacz też: UFO istnieje, a tak przynajmniej twierdzi jeden z ekspertów.

Posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą realizować kody EA Play dla konsoli Xbox, ale automatycznie przekonwertują one i rozszerzą subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Miesięczny kod EA Play przedłuży subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate o 10 dni, a roczny kod EA Play wydłuży subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate o 2 miesiące.

Microsoft

Źródło: Microsoft

Sprawdź najnowsze wpisy