Oferta na maj w Xbox Games with Gold powinna zadowolić tych, którym ostatnie miesiące w usłudze Microsoftu nie pasowały.  O ile nie zdążyli już wcześniej ograć wszystkich gier, ponieważ te mają już swoje lata. Widać, że firma mocniej stawia na inną swoją usługę, a mianowicie Game Pass. Nie zapomina jednak o tych użytkownikach, którzy korzystają tylko z abonamentu Xbox Live Gold. Zestaw „darmowych” gier na maj nie jest może specjalnie okazały, ale fani strategii znajdą tutaj coś dla siebie.

Xbox Games with Gold – oferta na maj

Nie ma się co oszukiwać, że w Xbox Games with Gold nagle zaczną się pojawiać tytuły AAA lub takie z wyższej półki. To zarezerwowane zostało dla usługi Game Pass i patrząc na poniższą listę tytułów, chyba lepiej zainwestować w abonament Ultimate. Ten sprawia, że ma się dostęp jednocześnie do usługi Game Pass (w tym na smartfonach z Androidem) oraz do Xbox Live Gold. Dzięki temu może ogrywać nowe produkcje oraz te, które trafiają co miesiąc „za darmo” na konta graczy. Owszem, jest to droższe niż Xbox Live Gold, ale ma się o wiele większą bibliotekę gier do wyboru. Tak prezentuje się lista gier, która trafi do abonentów usługi Microsoftu. Pierwsze dwa tytuły będzie można przypisać do swojego konta już w najbliższą sobotę.

  • Armello – od 1 maja do 31 maja
  • Dungeons 3 – od 16 maja do 15 czerwca
  • Lego Batman – od 1 maja do 15 maja
  • Tropico 4 – od 16 maja do 31 maja

Zobacz też: Bitwa o lody w Lidlu – czy to powinno dziwić?

Jak widać na powyższej liście, nie są to produkcje „pierwszej świeżości”. Nie oznacza to jednak, że nie warto ich sprawdzić. Tropico 4 to naprawdę przyjemna gra, ale fani serii mogą znać ją już od dawna. W końcu pojawiła się na rynku jeszcze w 2011 roku. Najnowszym tytułem w majowym zestawieniu Xbox Games with Gold jest Dungeons 3, które swoją premierę miało w 2017 roku. Widać więc, że Microsoft postawił tutaj na odrobinę starsze tytuły, które mogą posłużyć do uzupełnienia biblioteki.

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.