Data premiery Chernobylite została w końcu podana do wiadomości. Tak mniej więcej, bo twórcy dalej nie chcą powiedzieć dokładnie, którego dnia będzie można przenieść się finalnie do skażonej strefy. Jednak teraz już wiemy, że nastąpi to niebawem. Jednak część graczy może już zwiedzać miejsca, których nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby oglądać. A przynajmniej nie w takim wydaniu, jakie zaproponowało The Farm 51.

Chernobylite – data premiery

Na nowego STALKER-a przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Jeżeli ktoś marzy o tym, by przenieść się w rejony opuszczonej elektrowni atomowej, to powinien zainteresować się grą studia The Farm 51. Polskie studio znane jest m.in. z sieciowej strzelanki World War 3, której część akcji toczyła się np. w Warszawie. Teraz The Farm 51 rozwija zupełnie inny produkt, a mianowicie Chernobylite. To gra, która ma łączyć horror z elementami RPG. Całość ma być wyjątkowo dopieszczona graficznie, co zresztą widać na nowej zapowiedzi.

„Chernobylite” to survival horror, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. Wciel się w fizyka niegdyś pracującego w elektrowni, który 30 lat po wybuchu wraca na miejsce katastrofy, żeby wyjaśnić zagadkę zaginięcia swojej ukochanej. Zrób wszystko, żeby przetrwać wystarczająco długo, aby odkryć wszystkie mroczne sekrety Strefy Wykluczenia. I nie zapominaj, że obecni w niej żołnierze, to wcale nie największe z zagrożeń, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Steam – opis gry

Zobacz też: Wyniki finansowe CD Projekt za 2020 rok są fenomenalne.

Poznaliśmy także datę premiery Chernobylite, które na komputerach osobistych oraz konsolach (Xbox i PlayStation) pojawi się w lipcu 2021 roku. Produkcja jest teraz dostępna we Wczesnym Dostępie na Steam, więc można ją już wypróbowywać, jeżeli ktoś nie chce czekać. Twórcy dodali właśnie kolejną aktualizację, która rozwija projekt.

Źródło: Steam

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.