ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Sprzedaż Nintendo Switch spada

Oto największe Nintendo Switch, które powiesisz na ścianie – świetny projekt w szczytnym celu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Jak wygląda największe na świecie Nintendo Switch? To chciał sprawdzić jeden z influencerów, który na potrzeby akcji charytatywnej zrealizował bardzo ciekawy projekt. Ten oczywiście nigdy nie trafi do sprzedaży, ale za to każdy, kto ma ochotę, może spróbować go odtworzyć w domowych warunkach. Wprawdzie trudno powiedzieć po co, ale zawsze jest taka możliwość.

Największe Nintendo Switch na świecie

Rzeczy, które nie są dużych rozmiarów, dość łatwo zgubić. Nawet wtedy, kiedy są wartościowe, a konsola Nintendo Switch z pewnością do takich rzeczy się zalicza. Oczywiście można z nią nigdy nie wychodzić z domu, ale to jednak sprzęt, który aż prosi się o to, by z nim podróżować. I wtedy właśnie można konsolę gdzieś zostawić czy zgubić. Jak temu zaradzić? Jeżeli ktoś ma zdolności manualne oraz odpowiedni warsztat, może sobie stworzyć odpowiednik konsoli w znacznie większym rozmiarze. W ten sposób trudno będzie sprzęt gdzieś zapodziać, a dodatkowo może naprawdę ładnie prezentować się na… ścianie.

Największe Nintendo Switch powstało jako projekt dla szpitala dziecięcego St. Jude’s Hospital, gdzie ma umilać czas najmłodszym pacjentom. Z samego Nintendo Switch można na szczęście korzystać także dzięki dedykowanym kontrolerom, więc nie będzie problemów z obsługą konsoli. Za to w większej wersji może dać dużo frajdy pacjentom. Do stworzenia sprzętu wykorzystano oryginalną konsolę oraz wyświetlacz 4K UHD. Każdy z przycisków jest w pełni funkcjonalny, więc ze Switcha można korzystać tak, jak z konsoli w normalnym rozmiarze. Jej powiększona wersja waży ponad 28 kilogramów i mierzy niemal 180 centymetrów szerokości.

Zobacz też: Co nowego w Game Pass na kwiecień 2021?

Dalej czekamy na nową wersję Nintendo Switch, która może pojawić się w tym roku. Oczywiście ta nie będzie takich gigantycznych rozmiarów, jak ten projekt. Za to ma oferować lepszy wyświetlacz, choć dalej mówimy tutaj o przeciekach, a nie pewnych informacjach. A co sądzicie o tym projekcie? Widzielibyście taki na swojej ścianie?

Źródło: YouTube / PPE

Sprawdź najnowsze wpisy